Dovana
Meniu

Ampulių kalendorius - BABOR ADVENTO KALENDORIUS

Naujasis BABOR ampulių kalendorius – tai nuostabus jaunystės šaltinis, stebinantis unikalia koncentratų tekstūra, stulbinančiu odos švelnumu ir maksimaliais rezultatais! 45

Prekyboje

75,00 €

* - Šiam produktui nuolaidos netaikomos

Naujasis BABOR ampulių kalendorius – tai nuostabus jaunystės šaltinis, stebinantis unikalia koncentratų tekstūra, stulbinančiu odos švelnumu ir maksimaliais rezultatais! Su kiekvienu koncentratu atkuriamas odos stangrumas, tvirtumas, pastebimai sumažėja smulkios raukšlelės, oda tampa glotni ir švytinti. Šiais metais išskirtinę ampulių kolekciją papildė Grand Cru koncentratai, praturtinti vertingais rožių ekstraktais, kurie ne tik apgaubs prabanga, bet ir maksimaliai pagerins odos ląstelių regeneraciją, stiprins apsaugines funkcijas bei sugrąžins odai gyvybingumą ir jaunatvišką spindesį!

Paskirstykite koncentratą ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos bei trumpam palikite kad įsigertų. Užbaigimui patepkite kremą, atitinkantį odos tipą. Naudokite po vieną ampulę į dieną, rytais arba vakarais, pagal nurodytą numeraciją.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Ampulių kalendorius - BABOR ADVENTO KALENDORIUS