Dovana
VISAM ASORTIMENTUI -20%* “SUMEILE20” kodu / Dovana nuo 60 EUR / Nuo 15 EUR pristatymas nemokamas
Meniu

Atgaivinantis deguoninis koncentratas veido odai - Revitalizing Oxygen Fluid

Aktyvusis koncentratas teikia odai deguonį kapsulėse, kuris aktyvina ląstelių kvėpavimą, pažadina ją.
7 x 2 ml

Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

40,00 €
Aktyvusis koncentratas teikia odai deguonį kapsulėse, kuris aktyvina ląstelių kvėpavimą, pažadina ją. Skirtas sausai, pavargusiai, papilkėjusiai odai. Koncentras aprūpina odą deguonimi, gaivina, skatina regeneraciją. Suteikia stresuotai, pavargusiai odai energijos, skaistumo, sveikos išvaizdos. Taip pat apsaugo nuo aplinkos sukeliamo streso. Oda įgauna jaunatviškumo bei šviežumo įspūdį.

Veikliosios medžiagos:
deguonis kerasomose - tai grynas, kapsulėse esantis deguonis. Jo dėka sukuriami deguonies rezervai odoje bei skatinami odos regeneracijos procesai. Patekęs ant odos paviršiaus prisijungia O2 ir transportuoja jį į gilesnius odos sluoksnius.
grynas vitaminas E - patalpintas į ypatingą pernešėją, gaminamą iš specialaus emulsiklio, išgaunamo iš saulėgrąžų. Akimirksniu ir giliai įsiskverbia į odą. Sukuriamas rezervuaro efektas ir jis išlieka ilgiau nei paprastas vitaminas E. Kapsulėse esantis vitaminas E pernešamas į ląsteles , kur stimuliuojamas ląstelių kvėpavimas. Pavargusi oda atgaivinama, ji įgauna sveiką išvaizdą bei tampa žymiai atsparesnė neigiamiems aplinkos veiksniams.


Ryte ir/ar vakare, švariai nuvalius odą, paskirstykite ant veido, kaklo ir dekolte srities. Po to paskirstykite kasdieninį veido priežiūros kremą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Atgaivinantis deguoninis koncentratas veido odai - Revitalizing Oxygen Fluid