Dovana
Dr. BABOR ir Essential Care linijoms -20% / Dovanos nuo 40€, 60€ ir 110€ / VISAM ASORTIMENTUI - 10%* “ASKFORMORE” kodu / Nuo 15 € pristatymas nemokamas
Meniu
Icoone
Icoone2
Kunas

1990-ieji metai

Europa, Jungtinės Amerikos Valstijos ir besiformuojančios Azijos šalys

jpg.3.153BABOR pradėjo sparčiai augti: 1994 m. reaguojama į BABOR prekės ženklo reikšmingumo augimą Austrijoje, svarstomas dukterinės įmonės įkūrimas šioje šalyje. Kompanija pradėjo dirbti 1995-ųjų sausio 1 d, o 1997-ųjų liepą konsoliduota bendrovė paaugo dar labiau: olandų dukterinė „BABOR Cosmetics B. V.“ pradėjo darbą savo būstinėje Landgraafe. Nuo 1977-ųjų BABOR mėgaujasi sėkme Azijos rinkoje, kurią atvėrė eksportas į Singapūrą. „BABOR Cosmetics Asia Pacific Ltd“ buvo įkurta Honkonge 1977-ųjų vasarą. BABOR toliau augo Šveicarijoje, 1988-aisiais įkūrus dukterinę „BABOR Cosmetics AG Pfäffikone. 1999-aisiais santykiai su klientais Rusijos rinkoje taip pat davė vaisius, buvo matyti šviesi šių santykių plėtros ateitis.

jpg.2.1321990-aisiais vykę įspūdingi pokyčiai kompanijoje leido nuolat tobulinti produktų linijas, keisti BABOR produktų formą. 1995-aisiais metais BABOR BODY LINE kūno priežiūros produktų linija patiekiama rinkai, atitinkamai 1996-aisiais ir 1997-aisiais Selection and HSR® (High Skin Refiner).

HSR® – šios trys raidės puošia kiekvieną senėjimą stabdančio kremo pakuotę. HSR® – tai prabangių, itin veiksmingų, stiprų patempimą suteikiančių produktų linija, kurie akivaizdžiai sumažina raukšlelių gylį, oda atrodo stangresnė ir jaunesnė. HSR® produktai pateikiami išskirtinėje, perlą primenančioje pakuotėje, sukurtoje specialiai šiai linijai. Ši rutulio formos pakuotė, naudojama ir šiandien, išlieka išskirtinės kokybės BABOR prekės ženklu.

jpg.9.1491998-aisiais BABOR optimizavo savo asortimentą, kuris stiprina prekės ženklą. Inovatyvi veido priežiūra „SKIN CARE SYSTEM GOLD“ pakeitė „SUPER RANGE“, o su ja atsirado mėlynai auksinė pakuotė, kuri vėliau pakeitė prekės ženklo išvaizdą. Taip pat buvo pristatyta naujoji dekoratyvinė produktų linija „MAKE UP SYSTEM“. Praėjus vieneriems metams buvo pristatyta atsinaujinusi „SUN CARE SYSTEM“ su inovatyvia formule, pagerinta sudėtimi ir atnaujinta patrauklesne pakuote.