Dovana
Dr. BABOR ir Essential Care linijoms -20% / Dovanos nuo 40€, 60€ ir 110€ / VISAM ASORTIMENTUI - 10%* “ASKFORMORE” kodu / Nuo 15 € pristatymas nemokamas
Meniu
Icoone
Icoone2
Kunas

2000-ieji metai

Naujasis tūkstantmetis

jpg.0.150Naujoji era prasidėjo 2004-aisiais su SeaCreation®. Tai buvo absoliučiai išbaigtas, tobulas produktas, kuris sukurtas naudojant aktyviuosius ingredientus iš vandenyno gelmių, o jų pagalba sukuriamas naujas būdas regeneruoti, apsaugoti odą.

 

jpg.2.1622006-aisiais kompanija atšventė savo 50-ąjį jubiliejų. Praėjo pusė amžiaus nuo 1956-ųjų, kai Michael Babor įkūrė kosmetikos kompaniją, kurios būstinė buvo Kelne. Šis faktas pradėjo naują erą pramoninės kosmetikos gamyboje.

Iš pradžių DOCTOR BABOR produktų linija buvo paremta dviem koncepcijomis: BIOGEN CELLULAR ir DERMA CELLULAR.

jpg.1.151BIOGEN CELLULAR pagrindas buvo natūralių aktyviųjų ingredientų kompleksas – BIOGEN PLANT ekstraktas. Aštuonių rinktinių žolelių esencijos sudaro šį kompleksą: rozmarinas, ženšenis, dilgėlės, bervidis, rėžiukas, rūgštynės, vaistinė žvirbliarūtė, rudieji dumbliai.Šis kompleksas saugo odą nuo sudirgimų, kovoja su drėgmės trūkumu ir stimuliuoja odos regeneraciją. BIOGEN CELLULAR serijos kremas, želinis kremas, serumas, kaukė, valiklis ir kūno kremas idealiai tinka odos paruošimui kosmetinėms intervencijoms lazeriui, mikrodermabrazijai, ultragarsui ar mezoterapijai, o taip pat chirurginėms intervencijoms, tokioms kaip veido patempimas. Klinikiniais testais įrodyta, kad DOCTOR BABOR BIOGEN CELLULAR CREAM yra regeneracijos stebuklas, o taip pat jis pristatomas kaip veiksmingas ginklas kovoje su senėjimu, kuris yra tinkamas naudoti namų sąlygomis.

DERMA CELLULAR - Slaptasis ginklas, kovojantis su senėjimu. Tai odos priežiūros sistema, žengianti kartu su naujausiais moksliniais atradimais. Po daugelio metų tyrimų ir artimo bendradarbiavimo su Dr. König, BABOR, vietiniame tyrimo skyriuje, sukūrė aukštos kokybės odos priežiūros liniją, padedančią išspręsti specifines odos ir grožio problemas.

Proceso metu, BABOR pavyko panaudoti didesnes nei įprasta kosmetikoje aktyvaus koncentrato dozes odos priežiūros preparatuose. Unikalios aktyvių ingredientų kombinacijos ir įvairių preparatų koncentratai davė įtikinamus rezultatus gydant platų odos ir grožio problemų spektrą:

 • Dėmėta oda, su amžiumi susijusi aknė
 • Randai po aknės
 • Amžiaus dėmės (Lentigo senilis)
 • Senstanti oda
 • Elastingumo praradimas
 • Audinių tonuso praradimas
 • Raukšlės
 • Oda su išsiplėtusiomis poromis
 • Pigmentinės dėmės (Lentigo simplex)
 • Nelygus pigmentas, rusvos dėmės jaunoms moterims (chloasma)
 • Pakitusi ir netolygi pigmentacija
 • Šviesos pažeista oda
 • Prieš ir po operacinių intervencijų

Šiuos produktus naudojant kartu su naujausiomis procedūromis, jie gali suteikti rezultatus, panašius į tuos, kurie gaunami kosmetinių operacijų metu.

Vėliau produktų linija buvo išplėsta naujomis priežiūros priemonėmis: PURITY CELLULAR ir NEURO SENSITIVE CELLULAR.

jpg.2.152Naujoji SKINOVAGE PX produktų linija buvo pristatyta 2012-aisiais. Ji pritaikyta išskirtiniams odos poreikiams, sukuriamas unikalus odos priežiūros efektas. Naujųjų SKINOVAGE PX produktų sudėtyje nėra parabenų ir mineralinių aliejų, šiuos produktus itin gerai toleruoja įvairaus odos tipo žmonės. Kaip ir visi BABOR produktai, SKINOVAGE PX linija atitinka farmacinius standartus ir yra „pagaminta Vokietijoje“ – nuo kremo sudėties iki pakuotės.