Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu
Icoone
Icoone2
Kunas

Mokslas ir tyrimai

BABOR tyrimai ir plėtra

BABOR moksliniai tyrimai neleidžia bendrovei sustoti, jie verčia nuolat galvoti, kad nėra ribų tobulėjimui, kad visuomet galima atrasti tai, kas neatrasta. Mūsų plati mokslinių tyrimų ir plėtros departamento veikla skirta spręsti grožio problemas bei išsaugoti natūralų grožį.

BABOR tyrimai ir plėtraBABOR tyrimai ir plėtraBABOR tyrimai ir plėtra

Mes ieškome tikslingų sprendimų konkrečioms odos problemoms spręsti. Tarpdisciplininių mokslininkų grupės, kurias sudaro dermatologai, genetikai, biochemikai, molekuliniai biologai, gydytojai ir diabetologai, dirba kartu su žinomais universitetais ir pirmaujančiais mokslinių tyrimų institutais tam, kad nuolatos būtų kuriamos vokišką standartą atitinkančios inovacijos. Šį tarpdisciplininį bendradarbiavimą papildo nuolatos atliekamų tyrimų rezultatai, kurie kuria produktų efektyvumą ir užtikrina veikliųjų medžiagų suderinamumą. BABOR atliekami tyrimai kelia pasitikėjimą natūraliais augalų ekstraktais, kurių veiksmingumas įvertinamas atliekant dermatologinius bandymus. Jie gaminami laikantis farmacijos standartų, atliekami kokybės bandymai, produktai nuodugniai tikrinami, kad būtų garantuota kokybė ir estetika. BABOR filosofija – gerbti gamtą ir jos išteklius. Produktų gamybai naudojamos žaliavos, kurios gaunamos iš atsinaujinančių ekologinio ūkininkavimo produktų. Gydomasis gamtos poveikis ir vertingos aktyviosios medžiagos reprezentuoja mūsų darbo rezultatus. Mes keliame aukštus reikalavimus žaliavų kokybei ir grynumui, kurias naudojame produktų gamybai. Tai garantuoja aukštą mūsų produkcijos kokybę.

Bendrovė BABOR pasisakė prieš bandymus su gyvūnais nuo pat savo įkūrimo 1956 metais. Ateityje mes ir toliau atsisakysime bandymams naudoti gyvūnus.

BABOR produktų sudėtyje nėra:

  • PEGs polietilenglikolių;
  • sintetinių silikoninių aliejų;
  • odą dirginančių mineralinių aliejų;
  • parafino ir parafino junginių;
  • medžiagų, gaunamų iš gyvūnų.