Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu
Icoone
Icoone2
Kunas

Tvarumas ir atsakomybė

Tinkamumas ir atsakomybė

Visi, kas nori išsaugoti grožį, turi išlaikyti pagarbą gamtai bei jos ištekliams. BABOR specialistai pasiryžę saugoti gamtą, skirti jai ypatingą dėmesį. Juk gamta mums dovanoja daug atsinaujinančių žaliavų, kurias mes naudojame tam, kad sukurtume aukščiausios kokybės produktus.

Tinkamumas ir atsakomybė

Mūsų natūrali jėga 

Mes visuomet jaučiame socialinę ir ekologinę atsakomybę. Atsakomybė ir atsinaujinimas - tai principai, kuriais vadovaujamės. Juos išreiškiame aktyviai remdami aplinkosaugos projektus

BABOR gamtos apsauga ateina tiesiai iš elektros tinklo visame pasaulyje. Sąžiningumas yra viena iš grožio paslapčių, kurią su džiugesiu atskleidžia BABOR.

Mūsų natūrali jėga

BABOR ir žaliųjų idėjų įgyvendinimas 

Mes naudojame tik natūraliai išgaunamą elektros energiją iš energijos tiekėjo RWE. Be to, mūsų darbuotojai remia žaliąsias idėjas, bendradarbiaudami su STAWAG. Mes raginame rinktis aplinkai draugiškus automobilius. Bendrovės patalpose galima įkrauti BABOR eko automobilį.Taigi BABOR yra pradininkė ne tik grožio, bet ir energijos vartojimo srityje.

BABOR didžiuojasi, jog savo platintojams visame pasaulyje produktus pristato gamtai saugiu jūrų transportu iš Acheno, esančio Vokietijoje. Mes taip pat esame dalis judėjimo GoGreen kurį inicijavo logistikos kompanija DHL. Taip pat, dalyvaudama bio dujų ir atogražų miškų atsodinimo programose, BABOR per 2010 metus išsaugojo 69.36 tonos CO2 (anglies dvideginio). Tai prilygsta tokiam kiekiui anglies dvideginio, koks yra išmetamas 6 kartus skrendant aplink pasaulį.

BABOR ir žaliųjų idėjų įgyvendinimas

Tinkamos medienos pasirinkimas

Nuo 2010 metų BABOR reklaminė medžiaga spausdinama tik ant FSC organizacijos sertifikuoto popieriaus. Ne pelno organizacija FSC (Forest Steward Council) skatina atsakingą miškininkystę, kontroliuoja miškų naikinimą ir saugo aplinką.

Meilė bei pagarba gyvūnams

Meilė bei pagarba gyvūnams

Pagarba gamtai apima ir pagarbą jos tvariniams. BABOR griežtai pasisako prieš bandymus su gyvūnais – jie niekada nebus atliekami vertinant naujų sudedamųjų dalių kompleksų veiksmingumą. Bandymai su gyvūnais yra nepriimtini ir nesvarstytini.