Dovana
Iki 06 28 visam* asortimentui -20% su kodu „SUMMER20“_Dovanos nuo 40 €_Pristatymas nemokamas*
Meniu

Apie Icoone

Sprendimas rastas!

Patentuota MMAS technologija ir lazerinė lipolizė

Individualiai parinkta technologija matomiems rezultatams

- Personalizuotos procedūros ir programos įvairių estetinių netobulumų, medicininių ir reabilituojančių rodiklių taisymui ir gerinimui;

- Galimybė gauti rezultatus net sunkiai paveikiamosiose srityse, tokiose kaip judrioji voko dalis, kaklas ir dekoltė, vidinė rankų ir šlaunų dalis, keliai;

- Tinka visiems odos tipams, įskaitant ir nukarusią bei jautrią odą;

- Netraumuoja odos;

- 100 % neskausminga;

- Įrodyti rezultatai jau po pirmų 20 procedūros minučių.

Pati saugiausia technologija kūnui ir veidui

Icoone ® LASER – inovatyvus, neinvazinis prietaisas efektyvioms, greitoms ir saugioms procedūroms kūnui ir veidui. Unikalus patentuotos ir neturinčios analogų technologijos bei lazerinės lipolizės derinys leidžia pasiūlyti greitą ir tikslingą poveikį riebalų sankaupoms, kurios nepaveikiamos dietų ar fizinių pratimų, suteikia stiprų liftingą ir užtikrina giluminę regeneraciją. Icoone ® LASER gali būti naudojamas programose su kitomis procedūromis rezultatams didinti.

Icoone ® LASER kūnui

Celiulito šalinimas, riebalų sankaupų mažinimas, drenažas, stiprinimas, modeliavimas, strijų mažinimas, kraujotakos gerinimas, audinių regeneracija, liftingas įskaitant krūtinės ir dekoltė sritis. Medicininės programos reabilitacijai po plastinių procedūrų, varikozės mažinimas, raumenų spazmų ir uždegimų gydymas. Reabilitacija po sportinės traumos, skausmo malšinimas ir „biuro darbuotojo“ sindromo šalinimas.

Icoone ® LASER veidui

Galinga senėjimo prevencija, operacijų nereikalaujantis patempimas, drenažas, ląstelių regeneracija, plonų ir gilių raukšlių šalinimas, jauninimas ir profilaktika nuo senėjimo. Paruošimas ir reabilitacija po plastinių procedūrų ir operacijų. Programos suderinamos su injekcijų metodikomis.

Procedūros sukurtos Jums, estetinių problemų sprendimui

Įvairių programų veido ir kūno priežiūrai derinys, skirtas moterims ir vyrams. Ilgesniam rezultato palaikymui pabaigus procedūrų kursą rekomenduojama viena ar dvi procedūros kartą į mėnesį.

Anti-Age | Absoliuti odos regeneracija

Procedūros metu vyksta odos regeneracija ir audinių prisotinimas deguonimi. Vizualiai sumažėja raukšlės, grįžta jaunatviškai švytinti išvaizda.

Slim | Silueto formavimas

Skirta atkaklių riebalų sankaupų mažinimui, celiulito išlyginimui ir odos liftingui. Rezultate – dingsta „apelsino žievelė“ ir keičiasi kūno kontūrai, dovanodami pasitikėjimą savimi.

Lifting | Geriausias odos stangrinimas

Dėka ląstelių stimuliavimo su Icoone ® LASER, ši procedūra padeda kovoti su susijusiu su amžiumi kolageno ir elastino praradimu, akimirksniu suteikia odai audinius tvirtinantį efektą, daro Jūsų kūną stangrų ir patemptą. Ypatingai tinka odos patempimui po svorio sumažėjimo.

Veido, kaklo ir dekoltė liftingas | Visiška transformacija

Skirta prisotinimui deguonimi ir Jūsų odos jauninimui, dvigubo smakro ir patinimų po akimis mažinimui, kaklo odos stangrumui grąžinti ir krūtinės stangrinimui be operacijų. Jaunystei ir grožiui.

Lengvos kojytės | Nuostabi savijauta

Skirta kraujotakos ir limfos apytakos stiprinimui. Tokia procedūra padeda sumažinti Jūsų kojų apimtis, akimirksniu suteikdama lengvumo ir geros savijautos pojūtį.

Gaivus veidas | Nusiimkite nuovargio kaukę

Procedūra nuo veido ir kaklo senėjimo. Jūsų oda taps stangri ir šilko-švelnumo. Rezultate – švytinčia ir jaunatviška.