Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
BABOR kūno procedūros
Meniu

BABOR kūno procedūros

Šiandien, esant itin sparčiam gyvenimo tempui, galimybių atsipalaiduoti ir pailsėti tampa vis mažiau... Tuo pačiu norisi padaryti viską, ką galime, kad būtumėme geros formos ir energingi, o oda atrodytų jaunatviška, lygi ir elastinga.

Mes visi galime būti daug laimingesni, jei surasime laiko pabūti su savimi...

Norėdami, kad tai pasiektumėte, mes sukūrėme BABOR SPA - odos priežiūros sistemą, kuri padeda pasiekti trokštamų rezultatų formuojant figūrą, dailinant kūno linijas ir lyginant odą. Tuo pačiu BABOR SPA procedūros leidžia pasilepinti, atsipalaiduoti bei mėgautis išsvajoto poilsio akimirkomis.

BABOR SPA suteikia išskirtinę patirtį, kuri leidžia Jums mėgautis nepakartojama prabanga atrandant vidinį "aš".

AŠ JAUČIU... BABOR SPA...

BABOR SPA procedūros yra pritaikytos pagal individualius Jūsų poreikius tam, kad savo laiką praleistumėte prasmingai. Mėgaukitės atsipalaidavimo akimirkomis ir pasiekite trokštamus rezultatus.

Kokią procedūrą pasirinksite Jūs?

BALANCING CASHMERE WOOD - Subalansavimas
Stiprina. Subalansuoja. Harmonizuoja.

RELAXING LAVENDER MINT - Atpalaidavimas
Ramina. Panaikina stresą ir nuovargį. Atgaivina kūną.

ENERGIZING LIME MANDARIN - Gyvybingumo suteikimas
Atgaivina kūną. Sužadina pojūčius. Energizuoja.

SHAPING FOR BODY - Kūno formavimas
Stangrina. Lygina. Tobulina kontūrus.


BALANCING CASHMERE WOOD / Balansuojanti kūno procedūra60 min. - 50 EUR

Procedūros eiga

Paruošimas: Kūno oda tonizuojama terminiu Acheno vandeniu Thermal Spray. Beveik prieš 2000 metų Achene iš pažiūros paprastas vanduo buvo atrastas kaip mineralinis gydomasis vanduo. Iki šių dienų šis vanduo turi tarptautinį įvertinimą, remiantis maloniu poveikiu gydant odos susirgimus bei reumatinius negalavimus. Acheno terminis vanduo savyje turi daugybę mineralinių medžiagų: natrio, kalcio, cinko, geležies bei magnio pėdsakų, kurie palaiko natūralų odos balansą.

Šveitimas: Ant kūno paskirstomas aliejus Soothing Massage & Bath Oil bei pabarstoma natūrali druska BABOR Salt Peeling & Bath. Atliekamas viso kūno šveitimas. BABOR Salt Peeling & Bath - tai natūrali, naudingomis savybėmis ir visiška švara pasižyminti druska, išgauta iš Kanadoje esančių druskos kristalų telkinių. Druska iš
Kanados turi labai daug vertingų mineralų ir mikroelementų, skatinančių odos enziminę veiklą ir reguliuojančių drėgmės balansą. Ji stimuliuoja metabolines odos funkcijas, padeda pasišalinti nešvarumams ir gražina odos išvaizdą. Taip pat druska švelniai pašalina negyvas odos paviršiaus ląsteles. Po šveitimo kūno oda tampa ypač švelni, liečiant tarsi šilkinė, bei paruošta geriau priimti veikliuosius ingredientus.

Masažas: Atliekamas viso kūno masažas su balansuojantį aromatą skleidžiančiu masažo aliejumi Soothing Massage & Oil Bath. Šis masažo aliejus subalansuoja odą ir panaikina nemalonų tempimo, sausumo pojūtį. Dėl sudėtyje esančių makadamijos, migdolų, saulėgrąžų ir ryžių aliejų, taip pat pantenolio ir vitamino E, oda intensyviai puoselėjama ir maitinama, ji tampa minkština bei švelni.

Kaukė: Paskirstoma maitinanti kūno kaukė Soothing Body Pack. Tai stipriai praturtinta, maitinanti ir glotninanti kaukė su maloniu balansuojančiu aromatu. Kaukės sudėtyje yra šampaninės kriaušės kamieninių ląstelių, apsaugančių ląsteles nuo senėjimo. Kaukė ilgam prisotina, pridrėkina odą, sustiprina jos apsauginį mechanizmą ir skatina regeneracijos procesus. Oda tampa elastingesnė, ypatingai minkšta ir švelni. Paskirsčius šią kaukę, dėl geresnio ingredientų įsisavinimo klientė įvyniojama į plėvelę.

Po šios procedūros kūno oda tampa pastebimai stangresnė, lygesnė bei švelnesnė, o prabangus BALANCING CASHMERE WOOD linijos aromatas maloniai atpalaiduoja mintis...


RELAXING LAVENDER MINT / Atstatomoji kūno procedūra60 min. - 50 EUR

Procedūros eiga

Paruošimas: Oda tonizuojama terminiu Acheno vandeniu Thermal Spray. Beveik prieš 2000 metų Achene iš pažiūros paprastas vanduo buvo atrastas kaip mineralinis gydomasis vanduo. Iki šių dienų šis vanduo turi tarptautinį įvertinimą, remiantis maloniu poveikiu gydant odos susirgimus bei reumatinius negalavimus. Acheno terminis vanduo savyje turi daugybę mineralinių medžiagų:
natrio, kalcio, cinko, geležies bei magnio pėdsakų, kurie palaiko natūralų odos balansą.

Šveitimas: Šveitimas atliekamas naudojant aliejų Relaxing Massage & Bath Oil bei sausas rozmarino žoleles. Rozmarinas sveikatai ir grožiui naudojamas jau nuo senovės. Pavargusiam, stresą patiriančiam žmogui tai puikus vaistas nuo depresijos ir nuovargio. Kvėpuojant jų aromatu pakyla nuotaika, atsiranda naujos energijos. Rozmarino žolelės yra ir stiprus antiseptikas, apsaugantis nuo infekcijų, gerinantis kraujotaką bei malšinantis galvos, raumenų, sąnarių skausmus.

Masažas: Atliekamas viso kūno masažas naudojant raminantį kūno sviestą su šampaninės kriaušės kamieninėmis ląstelėmis  Calming Body Butter. Kūno oda prisotinama drėgme, nuraminama, atstatoma odos lipidinė plėvelė. Ypač tinka sausai odai bei itin gerai drėkina žiemą. Sudėtyje esančios kamieninės ląstelės ir vitaminas E saugo odą nuo ankstyvo senėjimo, baltosios putonės sėklų aliejus ir kakavos sviestas atstato lipidinį barjerą, taukmedžio sviestas minkština ir putlina odą.

Kaukė: Paskirstoma maitinanti kūno kaukė su šampaninės kriaušės kamieninėmis ląstelėmis Relaxing Body Pack. Tai stipriai praturtinta, maitinanti, atpalaiduojanti kaukė su stipriu priešraukšliniu
efektu. Ilgam prisotina odą, sustiprina jos apsauginį mechanizmą ir skatina regeneracijos procesus. Paskirsčius šią kaukę, dėl geresnio ingredientų įsisavinimo klientė įvyniojama į plėvelę.

Po šios procedūros kūno oda tampa pastebimai stangresnė, lygesnė bei švelnesnė, o prabangus RELAXING LAVENDER MINT linijos aromatas maloniai atpalaiduoja mintis...


ENERGIZING LIME MANDARIN / Energizuojanti kūno procedūra60 min. - 50 EUR

Procedūros eiga

Paruošimas: Oda tonizuojama terminiu Acheno vandeniu Thermal Spray. Beveik prieš 2000 metų Achene iš pažiūros paprastas vanduo buvo atrastas kaip mineralinis gydomasis vanduo. Iki šių dienų šis vanduo turi tarptautinį įvertinimą, remiantis maloniai veikiančiu poveikiu gydant odos susirgimus bei reumatinius negalavimus. Acheno terminis vanduo savyje turi daugybę mineralinių medžiagų: natrio, kalcio, cinko, geležies bei magnio pėdsakų, kurie palaiko natūralų odos balansą.

Šveitimas: Šveitimas atliekamas su energizuojančiu, citrusais kvepiančiu Invigorating Massage & Bath Oil bei sausomis rozmarino žolelėmis. Rozmarino žolelės yra stiprus antiseptikas, apsaugantis nuo infekcijų, gerinantis kraujotaką.

Masažas: Atliekamas viso kūno masažas su energizuojančiu aliejumi Invigorating Massage & Bath Oil. Šis aliejus yra lengvos konsistencijos, todėl neapsunkina odos. Sudėtyje esantys makadamijos riešutų, migdolų, saulėgrąžų, ryžių gemalų aliejai intensyviai drėkina, maitina, putlina odą ir saugo ją nuo ankstyvo senėjimo.

Kūno kaukė: Paskirstoma energizuojanti kūno kaukė su jauninančiu kompleksu Invigorating Body Pack. Tai prabangios, kreminės konsistencijos kūno kaukė su šampaninės kriaušės kamieninėmis ląstelėmis. Kamieninės ląstelės ir vitaminas E saugo nuo ankstyvo odos senėjimo. Sudėtyje esantis jojobos, ryžių gemalų aliejus ir pantenolis gaivina ir drėkina odą. Paskirsčius šią kaukę, dėl geresnio ingredientų įsisavinimo klientė įvyniojama į plėvelę.

Užbaigimas: Pabaigai paskirstomos drėkinančios kūno putos Invigorating Body Foam su šampaninės kriaušės kamieninėmis ląstelėmis. Šios drėkinančios putos greitai įsigeria į odą ir nepalieka lipnios plėvelės. Oda įgauna lengvą švytėjimą.

Po šios procedūros kūno oda tampa pastebimai stangresnė, lygesnė bei švelnesnė, o prabangus ENERGIZING LIME MANDARIN linijos aromatas suteikia energijos ir sumažina nuovargį...


SHAPING FOR BODY / Stangrinanti kūno procedūra60 min. - 50 EUR

Procedūros eiga

Paruošimas: Oda tonizuojama terminiu Acheno vandeniu Thermal Spray. Beveik prieš 2000 metų Achene iš pažiūros paprastas vanduo buvo atrastas kaip mineralinis gydomasis vanduo. Iki šių dienų šis vanduo turi tarptautinį įvertinimą, remiantis maloniai veikiančiu poveikiu gydant odos susirgimus bei reumatinius negalavimus. Acheno terminiame vandenyje gausu mineralinių medžiagų: natrio, kalcio, cinko, geležies bei magnio pėdsakų, kurie palaiko natūralų odos balansą.

Šveitimas: Kūnas nušveičiamas kreminiu kūno šveitikliu Body Peeling Cream, suteikiančiu stangrumo. Tai švelnus šveičiantis kremas su šermukšnio uogų kamieninėmis ląstelėmis. Šveičiamieji grūdeliai iš spanguolių sėklų pašalina negyvas odos ląsteles ir lygina odos paviršių. Taip pat pagerina odos gebėjimą įsisavinti veikliąsias medžiagas, įmaitinamas po to. Sudėtyje esantis avokado aliejus, alyvuogių aliejus, pantenolis – intensyviai drėkina ir puoselėja odą jau šveitimo metu.

Masažas: Atliekamas viso kūno masažas su stangrinančiu kremu Shaping Lifting Body Cream. Masažo metu naudojamas priešraukšlinis kūno kremas su šermukšnio uogų kamieninėmis ląstelėmis prisotina odą naudingomis medžiagomis. Sudėtyje esantis augalinės kilmės figūrą dailinantis kompleksas skatina odos elastingumą bei saugo nuo ankstyvo, aplinkos sukeliamo senėjimo. Oda tampa lygesnė ir stangresnė.

Kaukė: Paskirstoma stangrinanti kūno kaukė Shaping Body Pack su liekninančiu kompleksu. Tai stipriai drėkinanti, maitinanti ir stangrinanti kūno kaukė, pasižyminti prabangiu aromatu. Formuoja ir dailina siluetą bei saugo nuo aplinkos sukeliamo ankstyvo odos senėjimo. Šios kaukės sudėtyje esantis kompleksas, sukurtas iš artišoko ekstrakto bei medžiagų "polysaccharide levan" ir "methylxanthine" mišinio, stabdo riebalinių ląstelių formavimąsi, mažina riebalų sankaupas, stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir spartina riebalų skaidymą. Paskirsčius šią kaukę, dėl geresnio ingredientų įsisavinimo klientė įvyniojama į plėvelę.

Po šios procedūros kūno oda tampa pastebimai stangresnė, lygesnė bei švelnesnė, o prabangus SHAPING FOR BODY linijos aromatas maloniai atpalaiduoja mintis.