Dovana
Iki 06 28 visam* asortimentui -20% su kodu „SUMMER20“_Dovanos nuo 40 €_Pristatymas nemokamas*
Meniu

Balancing Cashmere Wood

BALANSUOJANTI KŪNO PROCEDŪRA

Procedūros eiga

Paruošimas: Kūno oda tonizuojama terminiu Acheno vandeniu Thermal Spray. Beveik prieš 2000 metų Achene iš pažiūros paprastas vanduo buvo atrastas kaip mineralinis gydomasis vanduo. Iki šių dienų šis vanduo turi tarptautinį įvertinimą, remiantis maloniu poveikiu gydant odos susirgimus bei reumatinius negalavimus. Acheno terminis vanduo savyje turi daugybę mineralinių medžiagų: natrio, kalcio, cinko, geležies bei magnio pėdsakų, kurie palaiko natūralų odos balansą.

Šveitimas: Ant kūno paskirstomas aliejus Soothing Massage & Bath Oil bei pabarstoma natūrali druska BABOR Salt Peeling & Bath. Atliekamas viso kūno šveitimas. BABOR Salt Peeling & Bath - tai natūrali, naudingomis savybėmis ir visiška švara pasižyminti druska, išgauta iš Kanadoje esančių druskos kristalų telkinių. Druska iš
Kanados turi labai daug vertingų mineralų ir mikroelementų, skatinančių odos enziminę veiklą ir reguliuojančių drėgmės balansą. Ji stimuliuoja metabolines odos funkcijas, padeda pasišalinti nešvarumams ir gražina odos išvaizdą. Taip pat druska švelniai pašalina negyvas odos paviršiaus ląsteles. Po šveitimo kūno oda tampa ypač švelni, liečiant tarsi šilkinė, bei paruošta geriau priimti veikliuosius ingredientus.

Masažas: Atliekamas viso kūno masažas su balansuojantį aromatą skleidžiančiu masažo aliejumi Soothing Massage & Oil Bath. Šis masažo aliejus subalansuoja odą ir panaikina nemalonų tempimo, sausumo pojūtį. Dėl sudėtyje esančių makadamijos, migdolų, saulėgrąžų ir ryžių aliejų, taip pat pantenolio ir vitamino E, oda intensyviai puoselėjama ir maitinama, ji tampa minkština bei švelni.

Kaukė: Paskirstoma maitinanti kūno kaukė Soothing Body Pack. Tai stipriai praturtinta, maitinanti ir glotninanti kaukė su maloniu balansuojančiu aromatu. Kaukės sudėtyje yra šampaninės kriaušės kamieninių ląstelių, apsaugančių ląsteles nuo senėjimo. Kaukė ilgam prisotina, pridrėkina odą, sustiprina jos apsauginį mechanizmą ir skatina regeneracijos procesus. Oda tampa elastingesnė, ypatingai minkšta ir švelni. Paskirsčius šią kaukę, dėl geresnio ingredientų įsisavinimo klientė įvyniojama į plėvelę.

Po šios procedūros kūno oda tampa pastebimai stangresnė, lygesnė bei švelnesnė, o prabangus BALANCING CASHMERE WOOD linijos aromatas maloniai atpalaiduoja mintis...