Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Energizing Lime Mandarin

ENERGIZUOJANTI KŪNO PROCEDŪRA

Procedūros eiga

Paruošimas: Oda tonizuojama terminiu Acheno vandeniu Thermal Spray. Beveik prieš 2000 metų Achene iš pažiūros paprastas vanduo buvo atrastas kaip mineralinis gydomasis vanduo. Iki šių dienų šis vanduo turi tarptautinį įvertinimą, remiantis maloniai veikiančiu poveikiu gydant odos susirgimus bei reumatinius negalavimus. Acheno terminis vanduo savyje turi daugybę mineralinių medžiagų: natrio, kalcio, cinko, geležies bei magnio pėdsakų, kurie palaiko natūralų odos balansą.

Šveitimas: Šveitimas atliekamas su energizuojančiu, citrusais kvepiančiu Invigorating Massage & Bath Oil bei sausomis rozmarino žolelėmis. Rozmarino žolelės yra stiprus antiseptikas, apsaugantis nuo infekcijų, gerinantis kraujotaką.

Masažas: Atliekamas viso kūno masažas su energizuojančiu aliejumi Invigorating Massage & Bath Oil. Šis aliejus yra lengvos konsistencijos, todėl neapsunkina odos. Sudėtyje esantys makadamijos riešutų, migdolų, saulėgrąžų, ryžių gemalų aliejai intensyviai drėkina, maitina, putlina odą ir saugo ją nuo ankstyvo senėjimo.

Kūno kaukė: Paskirstoma energizuojanti kūno kaukė su jauninančiu kompleksu Invigorating Body Pack. Tai prabangios, kreminės konsistencijos kūno kaukė su šampaninės kriaušės kamieninėmis ląstelėmis. Kamieninės ląstelės ir vitaminas E saugo nuo ankstyvo odos senėjimo. Sudėtyje esantis jojobos, ryžių gemalų aliejus ir pantenolis gaivina ir drėkina odą. Paskirsčius šią kaukę, dėl geresnio ingredientų įsisavinimo klientė įvyniojama į plėvelę.

Užbaigimas: Pabaigai paskirstomos drėkinančios kūno putos Invigorating Body Foam su šampaninės kriaušės kamieninėmis ląstelėmis. Šios drėkinančios putos greitai įsigeria į odą ir nepalieka lipnios plėvelės. Oda įgauna lengvą švytėjimą.

Po šios procedūros kūno oda tampa pastebimai stangresnė, lygesnė bei švelnesnė, o prabangus ENERGIZING LIME MANDARIN linijos aromatas suteikia energijos ir sumažina nuovargį...