Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Icoone procedūros

Procedūra su  ICOONE aparatu   Trukmė,

min

 Kaina
AKTYVUS DRENAŽAS IR APIMČIŲ MAŽINIMAS SU  ICOONE LASER

Užsistovėjusių skysčių šalinimas iš organizmo, intensyvus apimčių mažinimas, medžiagų apykaitos ir organizmo sveikatinimo procesų skatinimas. Atliekant reguliariai gerina savijautą ir suteikia energijos.

Ilgina jaunystę ir yra nepakeičiama moterims!

40 52
ATAKA PRIEŠ CELIULITĄ

Kovoja prieš fibrozinį celiulitą. Puikiai išlygina odos reljefą, šalina „apelsino žievės“ efektą, daro odą lygią, stangrią ir sustiprintą.  Didina elastingumą ir gerina odos kokybę.

Šilko švelnumo kūno odai!

60 73
LIEKNAS SILUETAS

Kovoja su užsistovėjusiais kūno riebalais. Mažina jų kaupimąsi, gražina siluetą, didina odos elastingumą ir tankį.

Stangrina ir suteikia siluetui lieknumo!

60 73
GROŽIS IR GRACIJA

Modeliuoja viso kūno kontūrus, mažina užsistovėjusius riebalus (talija, sėdmenys, šlaunys, nugara, „galifė“ sritis), gerina odos kokybę.

Gražiam ir gracingam siluetui!

60 73
KŪNO JAUNINIMAS

Intensyvi jauninanti priežiūra kūno odai. Skatina ląstelių atsinaujinimą, prisotina jas deguonimi, aktyvuoja neokolagenazę. Atkuria elastingumą, gerina odos tekstūrą ir kokybę.

Dovanoja grožį ir jaunystę Jūsų kūnui!

60 73
KŪNO ODOS STIPRINIMAS IR LIFTINGAS

Intensyviai stiprina ir regeneruoja kūno odą, patempia odos audinius. Atliekant reguliariai kaip kursą – užtikrina pastebimą liftingo efektą, mažina strijų matomumą ir neleidžia formuotis naujoms.

Stangriai ir patemptai kūno odai!

60 73
Procedūra su  ICOONE aparatu Laikas, min Kaina
RELAKSACIJA MEGAPOLYJE

Relaksacijos ir organizmo atstatymo programa. Atpalaiduoja, šalina nuovargį ir raumenų įtampą, skatina endorfinų gamybą organizme.

Nuostabiai nuotaikai ir puikiai savijautai!

40 52
VYRIŠKA JĖGA

Programa vyrams. Mažina problemines sritis, šalina „gelbėjimosi ratą“ juosmens lygyje. Suteikia siluetui stangrumo ir užtikrina detoksikaciją bei puikią savijautą.

Inovatyvi priežiūra stipriems ir savimi pasitikintiems vyrams!

60 73
KRŪTINĖS IR DEKOLTĖ STANGRINIMAS IR LIFTINGAS

Stiprina, tonizuoja ir suteikia liftingo efektą krūtinės audiniams. Mažina strijų matomumą, puiki profilaktika nuo ptozės. Gerina dekoltė ir pieno liaukų srities odos kokybę ir tekstūrą.

Graži ir stangri krūtinė be plastikos!

30 37
STANGRUS IR PLOKŠČIAS PILVAS

Programa pilvo ir talijos odos modeliavimui ir tonizavimui, priekinės pilvo sienos stiprinimui. Kovoja prieš strijas, lygina odą, stimuliuoja tonusą, gerina pilvo odos stangrumą.

Stangrus ir plokščias pilvas gražiam siluetui!

30 37
LENGVOS KOJYTĖS

Stimuliuoja apatinių galūnių mikrocirkuliaciją ir prisikaupusių skysčių šalinimą. Taip pat šalina kojų patinimus, sunkumo jausmą.

Jūsų kojų lengvumas ir grožis!

40 52
ATNAUJINANTI PRIEŽIŪRA IR JAUNATVIŠKAS ŠVYTĖJIMAS

Atnaujinanti priežiūra veido, kaklo ir dekoltė srities odai. Intensyviai stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, pripildo jas deguonimi, tobulina odos toną, suteikia jai šilko švelnumo ir švytėjimo. Ideali procedūra prieš renginį!

Atnaujintai ir spindinčiai odai!

30 37
VEIDO KAKLO IR DEKOLTĖ ODOS LIFTINGAS

Jauninanti priežiūra veido, kaklo ir dekoltė srities odai. Efektyviai skatina kolageno ir elastino gamybą, didina odos tonusą ir stangrumą, gerina jos tekstūrą ir kokybę. Užtikrina veiksmingą liftingo efektą jau po pirmos procedūros.

Puikus liftingas ir stangri oda!

30 37
SPINDINTIS ŽVILGSNIS

Šalina paburkimus aplink akis, mažina nuovargio požymius, koreguoja tamsius ratilus. Užtikrina efektyvų stangrinimo ir tonizavimo efektą net ir judrios voko dalies srityje.

Jaunystė ir spindintis žvilgsnis Jūsų grožiui!

20 27