Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Shaping For Body

STANGRINANTI KŪNO PROCEDŪRA

Procedūros eiga

Paruošimas: Oda tonizuojama terminiu Acheno vandeniu Thermal Spray. Beveik prieš 2000 metų Achene iš pažiūros paprastas vanduo buvo atrastas kaip mineralinis gydomasis vanduo. Iki šių dienų šis vanduo turi tarptautinį įvertinimą, remiantis maloniai veikiančiu poveikiu gydant odos susirgimus bei reumatinius negalavimus. Acheno terminiame vandenyje gausu mineralinių medžiagų: natrio, kalcio, cinko, geležies bei magnio pėdsakų, kurie palaiko natūralų odos balansą.

Šveitimas: Kūnas nušveičiamas kreminiu kūno šveitikliu Body Peeling Cream, suteikiančiu stangrumo. Tai švelnus šveičiantis kremas su šermukšnio uogų kamieninėmis ląstelėmis. Šveičiamieji grūdeliai iš spanguolių sėklų pašalina negyvas odos ląsteles ir lygina odos paviršių. Taip pat pagerina odos gebėjimą įsisavinti veikliąsias medžiagas, įmaitinamas po to. Sudėtyje esantis avokado aliejus, alyvuogių aliejus, pantenolis – intensyviai drėkina ir puoselėja odą jau šveitimo metu.

Masažas: Atliekamas viso kūno masažas su stangrinančiu kremu Shaping Lifting Body Cream. Masažo metu naudojamas priešraukšlinis kūno kremas su šermukšnio uogų kamieninėmis ląstelėmis prisotina odą naudingomis medžiagomis. Sudėtyje esantis augalinės kilmės figūrą dailinantis kompleksas skatina odos elastingumą bei saugo nuo ankstyvo, aplinkos sukeliamo senėjimo. Oda tampa lygesnė ir stangresnė.

Kaukė: Paskirstoma stangrinanti kūno kaukė Shaping Body Pack su liekninančiu kompleksu. Tai stipriai drėkinanti, maitinanti ir stangrinanti kūno kaukė, pasižyminti prabangiu aromatu. Formuoja ir dailina siluetą bei saugo nuo aplinkos sukeliamo ankstyvo odos senėjimo. Šios kaukės sudėtyje esantis kompleksas, sukurtas iš artišoko ekstrakto bei medžiagų "polysaccharide levan" ir "methylxanthine" mišinio, stabdo riebalinių ląstelių formavimąsi, mažina riebalų sankaupas, stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir
spartina riebalų skaidymą. Paskirsčius šią kaukę, dėl geresnio ingredientų įsisavinimo klientė įvyniojama į plėvelę.

Po šios procedūros kūno oda tampa pastebimai stangresnė, lygesnė bei švelnesnė, o prabangus SHAPING FOR BODY linijos aromatas maloniai atpalaiduoja mintis.