Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Filosofija

Mūsų procedūrų filosofija, BABOR metodas

Profesionalios procedūros, kurias atlieka BABOR grožio ekspertai

Siekiant užtikrinti, kad procedūrų kokybės standartai būtų nuolat išlaikomi aukščiausiame lygmenyje visame pasaulyje, BABOR specialistai sukūrė aiškų procedūrų atlikimo metodą ir apibrėžė pasaulinius jo taikymo standartus. Tikslas yra užtikrinti, kad viso pasaulio BABOR Day Spa, Grožio salonų, Hotel Spa ir Medicinos Spa lankytojai galėtų mėgautis pačios aukščiausios kokybės procedūromis. Tiksliai laikantis BABOR nustatytų procedūrų metodų ir ritualų, kiekviena procedūra klientui tampa ypatinga patirtimi. Be to, pasiekiami geriausi rezultatai, kurie aiškiai matomi ant odos.

BABOR procedūrų seka

  1. Valymas

Intensyvus odos valymas yra būtina tobulo grožio sąlyga. Tai jaunatviško švytėjimo ir puikios išvaizdos pagrindas, kadangi veido priežiūros produktai maksimaliai veikia ant tobulai išvalytos odos.

  1. Profesionalų konsultacija

Apsilankymas BABOR Spa taip yra naudinga patirtis. Čia galite giliai įkvėpti, leisti sau atsipalaiduoti ir atkurti savo energijos lygius. Taip pat, pajusti kaip itin efektyvios veikliosios medžiagos ir preciziškai tiksliai joms pritaikytos procedūros gali suteikti Jūsų odai naują gyvenimo impulsą.

Ši grožio programa yra pritaikyta individualiems poreikiams. BABOR kosmetikos estetika atitiks Jūsų odos reikalavimus ir padės išspręsti visas jos problemas.

  1. Odos aktyvavimas ir BABOR gyvybingumo testas

Oda aktyvuojama uždėjus labai intensyvią parengiamąją kaukę, kuri yra unikalus BABOR produktas, naudojamas ant švariai nuvalytos odos. Ji leidžia odai geriau absorbuoti veido priežiūros produktus ir veikliąsias medžiagas tų priemonių, kurias naudojate vėliau. BABOR odos gyvybingumo testas padeda greitai ir tiksliai identifikuoti gyvybingus ir gyvybę praradusius odos plotus, jie tampa aiškiai matomi.

  1. BABOR kompresų technika

BABOR kompresinė technika yra paremta šilto ir šalto efekto alternatyva. Kiekvienas, pagal BABOR metodą atliekamas veido valymas, kaukė ir šveitimas pradedami šiltais ir baigiami vėsiais kompresais. Tokia speciali kompresų keitimo tvarka procedūrų metu, derinama su taškų stimuliacija, ramina ir atpalaiduoja odą.

  1. BABOR procedūros, naudojant FLUID FP koncentratus

BABOR filosofija teigia, kad gamta teikia intensyvų poveikį mūsų odai, kai iš jos išgaunamos veikliosios medžiagos yra didesnės koncentracijos. BABOR koncentratai – tai labai aukštos koncentracijos, natūraliai aktyvūs ingredientai, kurie suteikia Jums aiškiai matomą ir jaučiamą rezultatą. Koncentratai yra patalpinti steriliose pakuotėse, atskirose ampulėse. Tai veido procedūros dalis, kuri užtikrina trokštamus rezultatus. Tobulam rezultatui pasiekti patartina naudoti savaitės trukmės koncentratų kursą namuose.

  1. BABOR masažas

Penkių žingsnių masažas, kuris padeda sukurti tobulą, spinduliuojantį grožį. Tai technika, apimanti taškinį masažą, kurio metu kiekvienas atskiras žingsnis paskatina specifinius procesus, vykstančius Jūsų kūno ir veido odoje. Kiekvienas žingsnis pratęsia, papildo žingsnį, atliktą prieš tai, tokiu būdu užtikrindamas pageidaujamą efektą.

  1. BABOR kaukė

Dar vienas svarbus žingsnis yra gydomoji kaukė, kuri paskirstoma taikant specialiąją BABOR kompresų techniką. Oda nuraminama ir atpalaiduojama dėka išskirtinės kompresų keitimo technikos ir specialiųjų taškų stimuliavimo.

  1. Procedūros užbaigimas

BABOR procedūros visada užbaigiamos ypatingai, kad pasiekti rezultatai išliktų ilgiau ir būtų pastebimi kiekvienam. Procedūros užbaigimas apima paakių kremo ir kasdieninio veido kremo, idealiai atitinkančių kliento veido odos tipą, parinkimą, taip pat maskavimą – lengvą makiažą (jei to pageidauja klientas). Atsakoma į visus kliento užduodamus klausimus.