Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Odos tipai

Profesionalios grožio programos, atitinkančios individualius norus

Kiekvienas žmogus unikalus, taip pat ir jo oda

BABOR gerbia žmogaus individualumą ir odos unikalumą. Veido odos poreikiai labai skiriasi, todėl tinkamas veido priežiūros produktų parinkimas ir grožio procedūros turi būti skiriamos pagal individualius poreikius. Tai – būtina ilgalaikio grožio sąlyga.

BABOR pateikia specialią produktų liniją ir procedūras, tinkančias bei specialiai pritaikytas bet kurio tipo ir bet kokios būklės odos gydymui ir priežiūrai. BABOR grožio ekspertai išskiria 7 skirtingus odos tipus ir juos apibūdinančias sąlygas.

Apžvelkime skirtingus odos tipus ir juos apibūdinančias sąlygas: 

Ar žinote, ko reikia Jūsų odai?

Kiekviena iš mūsų žino tokį scenarijų: Jūs stovite prie veidrodžio ir staiga pastebite, kad Jūsų oda atrodo pavargusi, ją niežti, arba atsirado spuogas. Bet kodėl šie simptomai pasirodo ir kaip Jūs su jais kovojate? Koks geriausias būdas rūpintis Jūsų oda? Ko tiksliai reikia Jūsų odai? BABOR grožio ekspertai padeda atsakyti į šiuos klausimus su profesionaliaBABOR sukurta odos analize.

BABOR veido procedūros

BABOR veido procedūrų geriausiems rezultatams užtikrinti svarbu parinkti idealiai kliento odos tipą atitinkančius veido priežiūros produktus ir naudoti ypatingus, pažangiausius gydymo metodus. Be to, rezultatai sustiprinami praktikuojant specifines masažo technikas, kurios atneša naudą taikant jas ne tik kūno, bet ir veido procedūroms. BABORveido procedūros rezultatas – švytinti oda, atsipalaidavimas bei regeneracija.