Dovana
Meniu

DOCTOR BABOR procedūros

Procedūros su DOCTOR BABOR linijos produktais

DOCTOR BABOR Cellular Renewal ląstelių atsinaujimo terapija

Tai švelnus odos šveitimas derinant glikolio ir pieno rūgštis, kurios pašalina negyvas odos ląsteles tam, kad pagerintų ląstelių atsinaujinimą. Užtikrinami neįtikėtini rezultatai – Jūsų oda tampa lygesnė, šviesesnė, patrauklesnė.

DOCTOR BABOR Cellular Repair atstatomoji terapija

Spartesnė ląstelių regeneracija ir geresnė jų apykaita užtikrina veiksmingą terapiją tiems, kurie nori išlaikyti savo odą jauną ir lygią. Tai itin naudingas odos paruošimas prieš chirurgines operacijas, taip pat tinkamas naudoti odos stiprinimui patyrus traumą.

DOCTOR BABOR Cellular detoksikuojanti Vita-Detox terapija

Odos detoksikacija yra labai svarbus ląstelių regeneracijos procesas. Šis stiprių vitaminų ir mineralų mišinys gydo odą, neutralizuoja kenksmingų, senėjimą sukeliančių medžiagų poveikį iš vidaus. Detoksikacijos rezultatas leis pasisavinti maistingąsias medžiagas, kurios yra gyvybiškai svarbios siekiant išlaikyti jaunatvišką išvaizdą.

DOCTOR BABOR Collagen Booster terapija

Ši procedūra skirta atstatyti odos elastingumą ir stangrumą, taikant kolageno palaikomąją terapiją. Naudojant itin stiprią hialurono rūgštį ir kolageną, raukšlelės ir linijos užpildomos iš vidaus. Efektas sustiprinamas procedūros metu naudojant termo modeliuojamąją kaukę, kuri stipriai pakelia, stangrina veido kontūrus.

DOCTOR BABOR odą raminanti ir balansuojanti procedūra

Ši procedūra yra specialiai sukurta labai jautrios odos priežiūrai, taip pat padeda sergantiems rožine ir/ar dermatitu. Tai terapija, kuri nuramins Jūsų odą ir atnaujins įprastas jos funkcijas. Procedūros rezultatas – gaivi, švari, nepriekaištinga išvaizda.

DOCTOR BABOR pooperacinis odos gydymas

Procedūra skirta pagreitinti pooperacinį gijimą. Švelnūs, limfos tekėjimą skatinantys metodai ir vėsinantys produktai padės pagreitinti odos gijimo procesą. Ši procedūra taip pat labai tinka odos atstatymui persikaitinus saulėje.


DOCTOR BABOR Skin Regenerating Treatment / Paruošiamoji, regeneruojanti, atjauninanti procedūra60 min. - 60,00 EUR

Intensyviai regeneruojanti procedūra su vaisių rūgštimis. Gydo pažeistą, porėtą, randėtą bei pigmentuotą odą, mažina smulkias raukšleles. Po šios procedūros odos reljefas tampa pastebimai lygesnis, ji tampa švaresnė, skaistesnė ir patrauklesnė. Tinkama kaip paruošiamoji procedūra chirurginėms intervencijoms ar gydomoji po jų. Nustebinkite aplinkinius pastebimais pasikeitimais, patrauklesne, gražesne veido oda jau šiandien!

Procedūros eiga:

 1. Oda nuvaloma itin švelniai valančiu Ultimate Repair Cleanser. Dėl unikalios sudėties (Biogen plant ekstrakto 15%, pantenolio) šis valiklis itin kruopščiai ir švelniai pašalina makiažo likučius, purvą, negyvas odos ląsteles bei skatina odos atsistatymo procesus, stresą patyrusios odos normalizaciją.
 2. Tam, kad pagerėtų veikliųjų medžiagų absorbavimas, oda švelniai nušveičiama Enyzme Cleanser. Tai švelnus biologinis šveitiklis, kuris neturi mechaninio eksfoliacinio poveikio. Pašalinamos negyvos odos paviršiaus ląstelės, atliekiniai metabolizmo produktai – proteinai ir aliejai.
 3. Paskirstoma kaukė su vaisių rūgštimis. Švelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės, pagerėja veikliųjų medžiagų pasisavinimas bei paskatinama odos regeneracija.
 4. Oda nuraminama paskirstant Ultimate Calming serumą. Jis akimirksniu nuramina bet kokį odos sudirgimą, paraudimą, tempimą ir niežėjimą, o efektas išlieka ilgam. Dėl aktyvaus komplekso nuraminama net labai stipriai suerzinta, stresą patyrusi oda. Užkertamas kelias uždegimams, sumažėja odos jautrumas.

DOCTOR BABOR Ultimate Face Lifting / Maksimaliai stangrinanti, jauninanti, atstatanti procedūra60 min. - 75,00 EUR

Ši procedūra atliekama su stipraus poveikio gydomąja DOCTOR BABOR kosmetikos linija. Tai efektyvi alternatyva kolageno ir hialurono injekcijoms. Linijos sudėtyje yra sidabro jonų, kurie veikia antibakteriškai. Unikalus veikliųjų medžiagų kompleksas sukurtas taip, kad būtų maksimaliai atkurtas odos stangrumas, suaktyvinta regeneracija, patempti veido kontūrai. Procedūros metu naudojami produktai restruktūrizuoja odą iš vidaus, akivaizdžiai mažina smulkias raukšleles ir linijas, pagerina odos stangrumą, atstato tonusą bei intensyviai kovoja su odos senėjimu. Džiaukitės jaunesne, patrauklesne veido oda jau šiandien!

Procedūros eiga:

 1. Oda nuvaloma itin švelniai valančiu Ultimate Repair Cleanser. Dėl unikalios sudėties (Biogen plant ekstrakto 15%, pantenolio) šis valiklis itin švelniai pašalina makiažo likučius, purvą, negyvas odos ląsteles bei skatina odos atsistatymo procesus, stresą patyrusios odos normalizaciją.
 2. Tam, kad pagerėtų veikliųjų medžiagų pasisavinimas, oda švelniai nušveičiama naudojant Enyzme Cleanser. Tai švelnus biologinis šveitiklis, kuris neturi mechaninio eksfoliacinio poveikio. Pašalinamos negyvos odos paviršiaus ląstelės, atliekiniai metabolizmo produktai – proteinai ir aliejai.
 3. Į odą įmaitinamas specialus itin stangrinantis koncentratas. Oda akimirksniu patempiama, pakoreguojami veido kontūrai, išsilygina sausumo raukšlelės.
 4. Vėliau ant veido uždedama itin stangrinanti odą veido kaukė. Ji akivaizdžiai patempia, pakoreguoja veido kontūrus, pagerina odos elastingumą. Jūs pastebimai atjaunėjate!
 5. Procedūra užbaigiama paskirstant Collagen Booster kremą, kuris yra alternatyva hialurono injekcijoms: atstato kolageno sintezę, pakelia ir užpildo raukšleles iš vidaus bei neleidžia atsirasti naujoms. Veido oda tampa pastebimai elastingesnė, lygesnė ir tvirtesnė, pagerėja jos atspalvis, bendra būklė. Paakių oda prisotinama Ultimate Perfecting Eye kremu. Oda pripildoma drėgme, kuri ilgam išlaikoma viduje. Sutvirtėja jautrus paakių audinys, dingsta tempimo jausmas, išnyksta linijos ir raukšlelės.

DOCTOR BABOR / Regeneruojanti, paruošiamoji procedūra veidui60 min. - 60,00 EUR

Ši procedūra tinkamiausia tiems, kurie ruošiasi grožio ar kitoms estetinėms veido procedūroms, taip pat paspartina gijimą bei regeneraciją po chirurginių ar kitų intervencijų. Dėl procedūros metu naudojamos itin stiprios DOCTOR BABOR produktų linijos produktų rezultatus pajusite iškart.

Procedūros eiga:

 1. Oda nuvaloma itin švelniai valančiu Ultimate Repair Cleanser. Dėl unikalios sudėties (Biogen plant ekstrakto 15%, pantenolio) šis valiklis itin švelniai pašalina makiažo likučius, purvą, negyvas odos ląsteles bei skatina odos atsistatymo procesus, stresą patyrusios odos normalizaciją.
 2. Tam, kad pagerėtų veikliųjų medžiagų pasisavinimas, oda švelniai nušveičiama naudojant Enyzme Cleanser. Tai švelnus biologinis šveitiklis, kuris neturi mechaninio eksfoliacinio poveikio. Pašalinamos negyvos odos paviršiaus ląstelės, atliekiniai metabolizmo produktai – proteinai ir aliejai.
 3. Kai oda maksimaliai paruošta, paskirstomas odą atstatantis Ultimate Repair serumas. Jis akimirksniu suteikia odai gyvybingumo, gaivumo, skatina odos regeneraciją bei naujų ląstelių susidarymą. Tinkamas odai po ir prieš chirurginių intervencijų, taip pat esant nuovargiui, papilkėjimui, odos gyvybingumo ir elastingumo praradimui. Šio serumo sudėtyje yra net 20% odą itin atstatančio Biogen Plant ekstrakto, taip pat bičių pienelio, pantenolio ir alantoino.
 4. Šiame procedūros etape ant veido užtepama intensyviai odą atstatanti Ultimate Repair kaukė, kuri stimuliuoja odos regeneraciją ir naujų ląstelių susidarymą, gerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą ir poveikį, intensyviai ramina odą bei skatina gijimo procesą.
 5. Procedūra užbaigiama paskirstant Ultimate Repair kremą. Šis kremas stimuliuoja odos regeneraciją ir naujų ląstelių formavimąsi. Randinis audinys geriau ir greičiau atsinaujina, tampa mažiau matomas. Oda tampa švelni, lygi, švari ir elastinga.