Dovana
Iki 06 28 visam* asortimentui -20% su kodu „SUMMER20“_Dovanos nuo 40 €_Pristatymas nemokamas*
Meniu

GlowSolution aparatinė veido procedūra

Kas yra GlowSolution?

Aparate GlowSolution yra sujungtos 4 modernios, profesionalios technologijos, kurios papildydamos viena kitą kuria itin efektyvią ir aukštos kokybės procedūrą, skirtą visų tipų, net ir reikliausiai odai.

 1. GlowPurify – gilus valymas
 2. GlowPolish – tobulinimas ir šveitimas
 3. GlowPermeation – galingas prisotinimas aktyviais ingredientais
 4. GlowPushup – dinaminis impulsinis masažas

Kiekvienas žingsnis iš 4 yra atliekamas specialių antgalių ir priedų pagalba. Kiekvienas antgalis veikia neigiamo slėgio dėkam, todėl aktyvūs komponentai patenka giliai į odą, o procedūra yra kontroliuojama, todėl nėra skausminga. Tuo pačiu metu, šiai technologijai pritaikyti aktyviųjų ingredientų pripildyti skysčiai lengvai patenka ant odos antgalių pagalba. Aktyviųjų ingredientų pripildyti skysčiai per priedus ir antgalį patenka ant odos ir ją sudrėkina. Tokiu būdu šiame aparate sujungtos 4 aukštosios technologijos, kurios sudaro unikalią technologijos ir kosmetikos sąvoką.

Profesionaliai atliekama GlowSolution suteikia matomą rezultatą jau po pirmos procedūros ir išryškina natūralų grožį.

Indikacijos

GlowSolution procedūra tinkama visiems odos tipams, norint pasiekti šių tikslų:

 • Sumažinti smulkių ir mimikos raukšlių gylį;
 • Pastangrinti audinius bei atkurti elastingumą;
 • Pabrėžti odos grožį;
 • Sumažinti poras;
 • Atkurti tolygumą;
 • Suteikti odai gyvybingumo ir spindesio.

4 profesionalios technologijos

 1. GlowPurify – gilus valymas

Kaip veikia ši technologija?

Dpecialus valantis silikoninis šepetėlis, veikiantis kartu su vakuumo technologija ir GlowPurify aktyvus skystis nuvalo odos paviršių ir intensyviai pašalina nešvarumus giliai iš porų. Tuo pačiu metu, pašalinti nešvarumai kartu su valančiu skysčiu sugeriami atgal ir kaupiami specialiame konteineryje.

Tokiu būdu GlowPurify technologija - yra efektyvi, puikiai toleruojama, giliai poras valanti technologija, paruošianti odą kitam etapui GlowPolish.

 1. GlowPolish – tobulinimas ir šveitimas

Kaip veikia ši technologija?

Antgalyje esantis specialus GlowPolish priedas (poliruojanti deimanto plokštelė) kartu su vakuumo technologija ir intensyviai valančiu GlowPolish skysčiu, pripildytu vaisių rūgštimis, efektyviai ir tolygiai pašalina negyvas odos ląsteles. Vakuumu švelnina, iš porų pašalina susikaupusį sebumą bei nešvarumus.

Pašalintos negyvos ląstelės, nešvarumai ir šveičiamojo skysčio perteklius iškart sugeriami ir kaupiami specialiame konteineryje.

GlowPolish technologija pagerina odos struktūrą, pabrėžia odos grožį bei paruošia ją kitam etapui GlowPermeation.

 1. GlowPermeation - galingas prisotinimas aktyviais ingredientais

Kaip veikia ši technologija?

Vakuumo technologijos ir žemo dažnio antgalio (25 kHz ± 5%; 0.5 W/cm²) dėka oda pripildoma aktyviais ingredientais. Lyginant su tradicine ultragarso įvedimo procedūra, kurios metu naudojama jėga 1 - 10 MHz, žemo dažnio 25 kHz ultragarsas pasižymi žymiai didesne veikimo amplitude, todėl oda veikiama efektyviai. Šis stiprus fizikinės masės veiksnys stipriai suspaudžia ir atpalaiduoja audinius ir pagerina aktyviųjų ingredientų patekimą į odą.

Odą intensyviai drėkina ir tobulina tūkstančiai mikro lašelių – atomų.

GlowPermeation technologija skirta intensyviam odos spalvos ir tekstūros išlyginimui bei pripildymui drėgme, taip pat paruošia odč kitam etapui GlowPushup.

 1. GlowPushup - dinaminis impulsinis masažas

Kaip veikia ši technologija?

Dvi suderintos masažo sekos, pulsuojantis vakuumas veikia lyg intensyvi odos gimnastika. Per vieną sekundę audiniai pakeliami ir paleidžiami 12 kartų ir primena žaibiškus ir tobulus kirtimus.

Dėka to, kad tarpai tarp audinių įtempimo ir atleidimo yra labai trumpi, audiniai yra ištempiami ir suspaudžiami didžiausiu greičiu.

Atliekamas mechaninis impulsinis masažas, kurio odos stimuliavimo rezultatas neprilygsta manualinio masažo rezultatui. Todėl, kad šio masažo metu, visi odos sluoksniai, įskaitant ir pamatinį sluoksnį SMAS (Superficial MusculoAponeurotic System) yra intensyviai stimuliuojami, treniruojami ir aktyvuojami.

SMAS – tai raumenų/jungiamųjų audinių sluoksnis, išsidėstęs po oda. Jungdamasis prie dermos per jungiamuosius audinius, šis sluoksnis odai suteikia stangrumo ir lygumo.

Intensyvi GlowPushup audinių treniruotė, atliekama stipriais ir greitais impulsai, įkvėpta kineziterapijos, sukelia tikslingą stresą audiniams ir tokiu būdu sukeliama fibroblastų stimuliacija.

Taip pat, dėka audiniuose vykstančių skysčių ir kraujo cirkuliacijos oda aprūpinama reikalingu deguonies bei maistinių medžiagų kiekiu – tai teigiamai veikia ląsteles, skatina jų aktyvumą bei metabolizmą odoje.

GlowPushup masažas atliekama šia seka:

1 žingsnis – aktyviųjų medžiagų įstūmimas

Įvertinus odos tipą ir būklę, ampulė/aktyvių ingredientų pripildytas serumas įstumiami į odą tikslių, baksnojančių impulsų pagalba. Šioje programoje individualiai parenkamos odai reikalingos aktyvios medžiagos.

2 žingsnis – intensyvus masažas

Stiprūs, intensyvūs, greiti tempiantys ir atpalaiduojantys impulsai užtikrina visų audinių sluoksnių intensyvią treniruotę.

GlowPushup aktyvusis skystis per antgalį patenka į odą, dėka odai identiškų ceramide sustiprina natūralų barjerą ir pagerina prieš tai odos paskirstytų aktyvių ingredient skvarbą.

45min - 96 EUR

60min - 115 EUR

Perkant 4 proc. kursą, taikoma 20% nuolaida.