Dovana
VISAM ASORTIMENTUI -20%* “SUMEILE20” kodu / Dovana nuo 60 EUR / Nuo 15 EUR pristatymas nemokamas
Meniu

Ypatingi žiemos pasiūlymai

Atraskite BABOR SPA žiemos pasiūlymus  - stangrinančioms ir priešraukšlinėms procedūroms -15% nuolaida! Registracija telefonu: Vilniuje: +370 638 61 394, Kaune: +370 650 02 994

NAUJIENA! Platininė odos grožio procedūra su Precious Collection ampulėmis – skirta visiems odos tipams, siekiant turėti patemptą, glotnią ir jaunatviškai spindinčią odą. Galingas labai efektyvių veikliųjų medžiagų derinys PRECIOUS KOLEKCIJOJE suteikia odai gyvybiškai svarbų energijos impulsą, vidinį putlumą ir greitą pakėlimą. Galingas labai efektyvių veikliųjų medžiagų derinys PRECIOUS KOLEKCIJOJE suteikia odai gyvybiškai svarbų energijos impulsą, vidinį putlumą ir greitą pakėlimą. Išskirtinės sudėties koncentratai (magnis, varis, cinkas, hialurono rūgštis, aukso ir platino dalelės, jūrinis egzopolisacharidas, vynuogių polifenoliai ir kt.) maksimaliai pagerina odos ląstelių regeneraciją ir energijos apykaitą, aktyvina odos apsaugines funkcijas, stiprina odos struktūrą bei tobulina jos išvaizdą. Veido oda tampa stangresnė, sumažinamos jau susiformavusios raukšlelės, pagerinama odos tekstūra ir gražinamas odai jaunatviškas spindesys bei energija.

Pasiūlymo kaina (su -15%): 68-80.75 € (reguliari kaina: 80-95 €). Trukmė: 80-90 min (priklauso ar procedūros metu naudojamos 2 ar 3 ampulės)

Sea Creation – raudonojo kilimo prabangi veido procedūra. Iš jūros gelmių ypatingai jauninančios linijos SEA CREATION procedūra, kuri tarnauja mūsų grožiui bei jaunystei. Priemonių sudėtyse Babor mokslininkai panaudojo itin retą ir ypač sunkiai išgaunamą mikroorganizmą – Thermofilus, kuris kaip niekas kitas jaunina ir gražina mūsų odą. Ši linija ypatinga ir dėl perlų proteinų, kurie savo poveikiu žavėjo net Egipto karalienę Kleopatrą. Perlų proteinai yra unikalūs - jų aminorūgščių komponentai panašūs į odoje esančias natūralias drėkinančias medžiagas, todėl kompensuoja odos aminorūgščių ir proteinų trūkumą, stiprina apsaugines funkcijas, didina fibroblastų aktyvumą. Jūros šilkas (Enteromorpha compressa), kuris jungdamasis su odos keratinu sudaro šilkinę plėvelę ant odos paviršiaus ir ji tampa tarsi aksominė. Procedūros metu puoselėjama veido, kaklo, dekoltė ir rankų oda.
Pasiūlymo kaina (su -15%): 170 € (reguliari kaina: 200 €). Trukmė: 90 min

ReVersive PRO Youth – ši procedūra skirta odai, kuri yra praradusi elastingumą, turinti raukšlelių, atrodo pavargusi, papilkėjusi, kuriai reikalinga regeneracija, patyrusi stresą, reikalaujanti apsaugos. Babor laboratorijoje mokslininkų sukurtas galingas ir novatoriškas peptidas Nonapeptide suaktyvina kiekvieną odos ląstelę, pagreitina mikrocirkuliaciją. Peptidai kartu su hialurono rūgštimi ir vitaminu E kovoja su raukšlelėmis, jaunina, stangrina, lygina odos paviršių ir suteikia šilko švelnumo pojūtį.
Pasiūlymo kaina (su -15%): 80.75 € (reguliari kaina: 95 €). Trukmė: 90 min

HSR Lifting Firming – prabanga alsuojanti stangrinanti procedūra, lyginanti, putlinanti, ir mažinanti visų tipų raukšles. Rezultatas – jauna ir tikslaus kontūro veidas.
Pasiūlymo kaina (su -15%): 63.75 € (reguliari kaina: 75 €). Trukmė: 75 min

HSR Lifting Firming PLUS – prabanga alsuojanti stangrinanti procedūra, lyginanti, putlinanti, ir mažinanti visų tipų raukšles. Rezultatas – jauna ir tikslaus kontūro veidas. Procedūra atliekama su individualiu rinkiniu, kurio priemones procedūros pabaigoje gaunate dovanų, kad namuose galėtumėte palaikyti procedūros poveikį. Skirtingai nuo HSR Lifting Firming procedūros, šios procedūros metu individualiai parenkamas priemonių rinkinys „HSR Treatment Kit“, kurio produktai atidaromi prie Jūsų ir visas jų likutis po procedūros dovanojamas Jums, kasdieniam naudojimui.

Pasiūlymo kaina (su -15%): 72.25 € (reguliari kaina: 85 €). Trukmė: 90 min

Grand Cru – priešraukšlinė jauninanti procedūra skirta odai, kuriai trūksta stangrumo, elastingumo, taip pat esant linijoms, raukšlelėms bei pastebimiems senėjimo požymiams. Tinka visiems odos tipams. Po procedūros oda įgauna putlumo, atrodo jaunatviškai lygi, gaivi bei atpalaiduota. Damasko baltosios, juodosios ir raudonosios rožės grožio eliksyrais praturtinta procedūra akimirksniu sumažina ir išlygina linijų bei raukšlelių gilumą optinio efekto dėka, taip suteikdama iškart pastebimą jauninantį poveikį, stimuliuoja kolageno gamybą – regeneruoja odą ir lygina toną, bei rūgštis intensyviai drėkina. Ši procedūra tikra aromaterapinė sesija.
Pasiūlymo kaina (su -15%): 46.75 € (reguliari kaina: 55 €). Trukmė: 90 min

DOCTOR BABOR PRO EGF – kosmeceutinė procedūra skirta visų tipų odai, kurioje matomi senėjimo požymiai, sumažėjęs elastingumas ir stangrumas, nepakankamas drėgmės kiekis odos išoriniuose ir vidiniuose sluoksniuose, taip pat odai, kuriai reikalinga regeneracija. Išskirtiniai epidermalinius augimo faktorius ir fibroblastų augimo faktorius skatinančių peptidų dėka išlyginamas odos mikroreljefas, padidėja elastingumas, odai suteikiamas švytėjimas ir jaunatviška išvaizda.
Pasiūlymo kaina (su -15%): 55.25 € (reguliari kaina: 65 €). Trukmė: 90 min

DOCTOR BABOR Collagen Booster – kolagenas yra būtinas, norint išlaikyti odos stangrumą ir jaunatvišką išvaizdą. Kosmeceutinė Collagen Booster procedūra skatina kolageno gamybą ląstelių lygmenyje. Idealus pasirinkimas, jeigu jūsų oda brandi, dehidratuota, papilkėjusi.
Pasiūlymo kaina (su -15%): 55.25 € (reguliari kaina: 65 €). Trukmė: 75 min

DOCTOR BABOR Collagen Booster PLUS – kolagenas yra būtinas, norint išlaikyti odos stangrumą ir jaunatvišką išvaizdą. Kosmeceutinė Collagen Booster procedūra skatina kolageno gamybą ląstelių lygmenyje. Idealus pasirinkimas, jeigu jūsų oda brandi, dehidratuota, papilkėjusi. Skirtingai nuo Collagen Booster procedūros, šios procedūros metu individualiai parenkamas priemonių rinkinys „Collagen Booster Treatment Kit“, kurio produktai atidaromi prie Jūsų ir visas jų likutis po procedūros dovanojamas Jums, kasdieniam naudojimui.
Pasiūlymo kaina (su -15%): 59.50 € (reguliari kaina: 70 €). Trukmė: 90 min

DOCTOR BABOR Recontouring Treatment – Šiuolaikinis veido ovalo kontūrų koregavimo ir odos sluoksnių tūrio atkūrimo (kaktos ir skruostikaulių srityse) būdas, be jokios chirurginės intervencijos, išskirtinių BABOR kosmeceutinių priemonių dėka. Procedūros metu naudojamas V-Shape serumas stangrina kaklo odą, stipriai patempia, sutvirtina ir formuoja smakro bei žandikaulio liniją, o Re-Fill serumas – gerina skruostų ir kaktos odos tankį, užpildo raukšleles, įdubusias veido sritis ir suteikia odai putlumo. Procedūra rekomenduojama elastingumą praradusiai, raukšlių turinčiai brandžiai odai, su pakitusiais veido kontūrais ar sumažėjus svoriui.

Pasiūlymo kaina (su -15%): 55.25 € (reguliari kaina: 65 €). Trukmė: 75 min

DOCTOR BABOR Recontouring Treatment PLUS – Šiuolaikinis veido ovalo kontūrų koregavimo ir odos sluoksnių tūrio atkūrimo (kaktos ir skruostikaulių srityse) būdas, be jokios chirurginės intervencijos, išskirtinių BABOR kosmeceutinių priemonių dėka. Procedūros metu naudojamas V-Shape serumas stangrina kaklo odą, stipriai patempia, sutvirtina ir formuoja smakro bei žandikaulio liniją, o Re-Fill serumas – gerina skruostų ir kaktos odos tankį, užpildo raukšleles, įdubusias veido sritis ir suteikia odai putlumo. Procedūra rekomenduojama elastingumą praradusiai, raukšlių turinčiai brandžiai odai, su pakitusiais veido kontūrais ar sumažėjus svoriui. Skirtingai nuo Recontouring Treatment procedūros, šios procedūros metu individualiai parenkamas priemonių rinkinys „Recontouring Treatment Kit“, kuriame esantis precizinio poveikio serumų duetas atstato odos tankį ir struktūrą, užpildo raukšleles bei modeliuoja jaunatvišką „V“ formos veido kontūrą. Produktai atidaromi prie Jūsų ir visas jų likutis po procedūros dovanojamas Jums, kasdieniam naudojimui.
Pasiūlymo kaina (su -15%): 59.50 € (reguliari kaina: 70 €). Trukmė: 90 min

Glow Solution (procedūra atliekama tik Vilniuje) – IONTO COMED naujoji GlowSolution aparatinė procedūra yra inovacinis metodas atkuriant odos švytėjimą ir stangrumą be jokių pašalinių efektų. 4 revoliuciniai procedūros žingsniai, kartu su aukščiausių technologijų galia sukurta Vokietijoje ir specialiai sukurtais fluidais suteiks tikrą SPA procedūrą odai.
1. Gilus valymas: švelnus, nuoseklus odos valymas su valomuoju fluidu su polisacharidais,

2. Šveitimas: intensyvus odos šveitimas su švelnia glikolio rūgštimi,

3. Intensyvus veikliųjų medžiagų prisotinimas: revoliucinė, ultragarso technologija užtikrinanti aktyviųjų ingredientų idealų tiekimo kiekį ir aktyvią inkorporaciją į odą esant nuolatiniam kontaktui su oda

4. Dinaminis impulsinis masažas: inovatyvus odos audinių ir SMAS masažas susidedantis iš dviejų etapų, kombinuojant aktyviųjų ingredientų tiekimą.

Pasiūlymo kaina (su -15%): 80.75-97.75 € (reguliari kaina: 95-115 €). Trukmė: 40-60 min