Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu
-20%

Celiulitą mažinantis koncentratas - Dr. Babor Ultimate 3D Cellulite Fluid

Celiulitą mažinantis koncentratas - Dr. Babor Ultimate 3D Cellulite Fluid

Stangrinantis, aktyvusis koncentratas efektyviai mažina celiulitą.
14x10 ml

Prekyboje

Sena kaina: 56,77 €

Special Price 45,42 €

Stangrinantis aktyvusis koncentratas efektyviai mažina celiulitą. Inovatyvus aktyviųjų medžiagų kompleksas su heksapeptidu 39, forskolinu ir kofeinu sumažina riebalų sankaupas ir aktyvina riebalų skaidymą. Kolagen Booster peptidas skatina jungiamojo audinio stangrumą, lygina odos paviršių. Riebalų sankaupų sukelti nelygumai atrodo mažiau matomi, odos paviršius tampa lygesnis bei stangresnis.
Svarbu: subalansuota dieta, sumažintas riebalų ir cukraus kiekis, reguliari mankšta ir fizinis aktyvumas didina produkto efektyvumą. Sudėtyje yra kofeino. Venkite kontakto su akimis.

Palaikykite ampulę vertikaliai, pakratykite ją ir palieskite viršutinį kamputį, kol skystis nubėgs į ampulės apačią. Laikant ampulę vertikalioje padėtyje pasukite ampulę taip, kad spalvotas taškas būtų atsuktas tiesiai į jus. Tam, kad būtų patogiau, apsukite ampulę audiniu, padėkite nykštį ant pažymėto taško ir paspauskite žemyn nuo savęs, kad nulaužtumėte ampulės galvutę. Įlašinkite koncentratą į delną ir ranką įmasažuokite jį problemines kūno vietas.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Celiulitą mažinantis koncentratas - Dr. Babor Ultimate 3D Cellulite Fluid