Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Deep Cleansing Pads – vandeniu aktyvuojami veido valymo padukai giliam porų valymui

Inovatyvios, vandeniu aktyvuojamos veido valymo pagalvėlės su pre- ir probiotikais giliai išvalo poras bei padeda be jokių pastangų švariai nuvalyti makiažą ir nešvarumus. 20 vnt

Prekyboje

29,00 €
Inovatyvios, vandeniu aktyvuojamos veido valymo pagalvėlės su pre- ir probiotikais giliai išvalo poras bei padeda be jokių pastangų švariai nuvalyti makiažą ir nešvarumus. Šios valymo pagalvėlės pagamintos iš bio-suyrančios medžiagos užtikrina gilų porų valymą ir sebumo pertekliaus pašalinimą, o valymo metu palaikomas natūralus odos barjeras bei skatinami odos atsinaujinimo procesai. Sudėtyje esantis azijinės centelės ekstraktas intensyviai drėkina ir sulėtina odos senėjimo procesus. Veido oda kruopščiai nuvaloma ir įgauna šilko švelnumo.
Rezultatas: lygi, švelni ir elastinga oda.

Išskirtiniai veiklieji ingredientai:

*Azijinės centelės (Centella asiatica) šaknų ekstraktas – gerina
kraujotaką, intensyviai drėkina ir ramina odą, taip pat
stimuliuoja kolageno gamybą, užkerta kelią odos elastingumo
praradimui bei raukšlių susidarymui.

Naudojimas: galima naudoti keletą kartų per savaitę. Nusausinkite rankas prieš išimant paduką iš pakuotės, o išėmus sudrėkinkite produktą vandeniu. Naudojant sukamuosius judesius, švelniai masažuokite odą (puse su tekstūra) apie 90 sekundžių, kad nuvalytumėte makiažą ir eksfoliuotumėte odą. Kruopščiai nuplaukite vandeniu. Pastaba: visada išimkite iš pakuotės švariomis, sausomis rankomis.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Deep Cleansing Pads – vandeniu aktyvuojami veido valymo padukai giliam porų valymui