Dovana
Meniu

Doctor Babor produktų rinkinys veidui - DOCTOR BABOR Set

Veido priežiūros produktų rinkinys, kurį sudaro kolageno sintezę skatinantis veido kremas, kolageno sintezę skatinantys koncentratai bei novatoriškas, odos užterštumą mažinantis prausiklis! 50 ml, 30 ml, 3 x 2 ml

Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

112,00 €

* - Šiam produktui nuolaidos netaikomos

Produktų rinkinį sudaro:
50 ml Collagen Booster Cream, 30 ml Detox Lipo Cleanser, 3 x 2 ml Hyaluronic Collagen Booster Fluid.

Collagen Booster Cream - veido kremas, skirtas raukšlių koregavimui ir sumažėjusio odos tvirtumo atstatymui. Efektyvi hialurono rūgštis ir jūrinis kolagenas restruktūrizuoja odą ir tarsi pakelia ją kelia iš vidaus. Aukštos technologijos Collagen Booster proteinai aktyvina odos natūralią kolageno gamybą, akivaizdžiai pagerina odos tankumą ir stangrumą. Oda tampa nepaprastai lygi ir jaunatviška. Išnyksta linijos ir raukšlelės, stabdomas kolageno skaidulų nykimas. Ingredientai: palmitoyl tripeptide-3, tripeptide-2, hialurono rūgštis, jūrinis kolagenas, pantenolis, natūralūs augaliniai aliejai: skvaleno, sezamo, avokado bei makadamijos riešutų.

Detox Lipo Cleanser - giliai poras valantis balzamas su užterštumą mažinančiu kompleksu. Novatoriška LipoTherm formulė turi švelniai šildantį efektą, kuris atveria poras. Pašalinami net giliai nusėdę nešvarumai. Taip pat pagerinamas odos gebėjimas pasisavinti veikliuosius ingredientus, esančius vėliau įmaitinamuose produktuose. Susijungęs su vandeniu balzamas pavirsta į aktyviai veikiantį valantį pienelį. Novatoriškas detoksikuojantis kompleksas apsaugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių ir miesto smogo daromo poveikio. Ingredientai: LipoTherm formulė, detoksikuojančios medžiagos: bioflavonoidai, brokolio ekstraktas.

Hyaluronic Collagen Booster Fluid - intensyvus aktyvus koncentratas, efektyviai atstatantis ir tarsi papildantis odą iš vidaus. Tinka regeneracijos reikalaujančiai, pavargusiai, elastingumą praradusiai odai. Koncentratas intensyviai stimuliuoja kolageno gamybą odoje ir reorganizuoja kolageno pluoštus į pastovų ir tvirtą tinklą. Odos elastingumas padidėja ir išlieka ilgam. Sumažėja linijų ir raukšlių matomumas, atstatomas drėgmės balansas odoje. Idealu naudoti derinyje su Collagen Booster Cream.
Ingredientai: hialurono rūgšties kompleksas, jūrinis kolagenas, Collagen Booster proteinai.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Doctor Babor produktų rinkinys veidui - DOCTOR BABOR Set