Meniu

Kiekvieną kartą įsigyjant prekių už 20 EUR ir daugiau, BABOR oazėje PPC Ozas, grožio centre Juozapavičiaus g. 9A bei mūsų elektroninėje parduotuvėje www.babor.lt., turėsite galimybę išsirinkti DOVANĄ: BABOR MEN Vitalizing Hair & Body Shampoo (50 ml) energizuojantį vyrišką šampūną arba SHAPING FOR HANDS Daily Hand Cream (30 ml) švelnų, intensyviai drėkinantį rankų kremą! Taip pat Jūsų laukia specialisto konsultacija ir mėginukų parinkimas pagal Jūsų odos tipą!

SHAPING FOR HANDS
Daily Hand Cream (30 ml)

Greitai įsigeriantis, nuo senėjimo apsaugantis rankų kremas su šermukšnio uogų kamieninėmis ląstelėmis, kurių yra tik BABOR produktų sudėtyje. Kremas teikia rankų odai intensyvų drėkinimą, o taip pat natūralią apsaugą nuo UVA spindulių ir priešlaikinio odos senėjimo. Saulutės ekstraktas akivaizdžiai pašalina amžiaus dėmeles. Rankų oda tampa minkšta ir švelni. Prabangi tekstūra lepina ir suteikia itin malonių pojūčių.

Aktyvieji ingredientai:
- šermukšnio uogų kamieninės ląstelės;
- terminis Acheno vanduo;
- dumblių ekstraktas;
- saulutės ekstraktas;
- abrikosų kauliukų aliejus;
- pantenolis.

BABOR MEN
Vitalizing Hair & Body Shampoo (50 ml)

Gaivinanti, energizuojanti dušo želė ir plaukų šampūnas viename. Skleidžia prabangų vyrišką aromatą, drėkina odą, švelniai atgaivina ir užlieja maloniu švaros pojūčiu. Tai puiki priemonė pradėti sėkmingą ir aktyvią dieną!

Aktyvieji ingredientai: 
-TAUREC kompleksas: rinktiniai apynių, taurino ir sibiro ženšenio ekstraktai; 
-mentolis;
-kviečių proteinai;
-dumblių ekstraktas.

* Perkant el. parduotuvėje, komentaruose pažymėkite pasirinktą dovaną.