Dovana
Meniu

Mielieji BABOR klientai,

 

norime Jums palinkėti gražaus švenčių laukimo ir pasiruošimo! O kad ruoštis būtų dar smagiau visą gruodžio mėnesį lepinsime Jus nuolaidomis ir dovanomis! Jau nuo šiandien daugumai BABOR produktų suteikiama net 18% nuolaida! Taip pat Jūsų laukia malonios kalėdinės dovanėlės:

 

* Įsigijant prekių už 30 EUR ir daugiau padovanosime Jums 1 pasirinktą grožio eliksyrą;

* Įsigijant prekių už 50 EUR ir daugiau – 2 pasirinktus grožio eliksyrus;

* Įsigijant prekių už 100 EUR ir daugiau – net 3 pasirinktus grožio eliksyrus;

            BABOR suteikia 18% nuolaidą* produktams perkant elektroninėje parduotuvėje www.babor.lt, firminiame BABOR grožio centre, Vilniuje, Juozapavičiaus g. 9A – 174, taip pat ir PPC OZAS esančioje BABOR oazėje.


        * Perkant BABOR elektroninėje parduotuvėje 18 % nuolaida bus pritaikyta įvedus specialų kodą: BABORxMAS

        * Nuolaidos kodas galioja iki 2017.12.31 d.

        * Nuolaidos nesumuojamos, t. y. 18 % nuolaida taikoma nuo bazinės kainos

        * Dr. Babor, Sea Creation, ReVersive linijų produktams, mini pakuotėms, rinkiniams taikome -10% nuolaidą. Koncentratų rinkiniams nuolaida netaikoma.

Grožio eliksyrai:

Rinkdamos dovanas kitiems, nepamirškite pasirūpinti ir savimi! Norėdami Jus palepinti pranešame, kad visą gruodžio mėn. perkant BABOR kosmetikos – galėsite pasirinkti ir prabangiausių bei Jūsų labiausiai mėgstamų produktų mėginėlius (ReVersive, HSR Lifting, Dr. Babor linijų ir kt.)!

 Perkant el. parduotuvėje https://babor-spa.lt/parduotuve/parduotuve/produktai.html "KOMENTARUOSE" būtinai nurodykite pasirinktus grožio eliksyrus!