Dovana
VISAM ASORTIMENTUI -20%* “SUMEILE20” kodu / Dovana nuo 60 EUR / Nuo 15 EUR pristatymas nemokamas
Meniu
-20%

Drėkinanti procedūra išsausėjusiai odai  “Drėkinantis grožio ritualas“ (į rinkinį įeina 2 procedūros)

Drėkinanti procedūra išsausėjusiai odai “Drėkinantis grožio ritualas“ (į rinkinį įeina 2 procedūros)

1. Demakiažas: Hy Ol + Phytoactive Base - 50 ml +30 ml
2. Kraujotakos aktyvinimas: PRO NIC Skin Activator - 2 ml x 2
3. Šveitimas: Gentle Peeling - 20 ml
4. Koncentratas: Hydra Plus Active Fluid – 2 x 2 ml
5. Savimasažas: Skinovage Moisturizing Cream 5.1 - 15 ml
6. Kaukė: Comfort Cream Mask – 1 x 20 ml
7. Paakių priežiūra: Skinovage Moisturizing Eye Cream - 2 x 2ml
8. Užbaigimas: Skinovage Moisturizing Cream

DOVANA: SeaCreation The Cream – odos jaunystę ir stangrumą atstatantis veido kremas (3ml.) Vertė 20 EUR
Viso: 147 ml

Prekyboje

Sena kaina: 49,00 €

Special Price 39,00 €

1. Demakiažas: Hy Ol + Phytoactive Base
2. Kraujotakos aktyvinimas: PRO NIC Skin Activator
3. Šveitimas: Gentle Peeling
4. Koncentratas: Hydra Plus Active Fluid
5. Savimasažas: Skinovage Moisturizing Cream 5.1
6. Kaukė: Comfort Cream Mask
7. Paakių priežiūra: Skinovage Moisturizing Eye Cream
8. Užbaigimas: Skinovage Moisturizing Cream 5.1

Procedūros atlikimo eiga ir aprašymas:

1. Demakiažas. Atliekamas su hidrofilinių prausiklių duetu, kuris švelniai valo ir drėkina odą. Naudojimas: paskirstykite šiek tiek hidrofilinio aliejaus HY-ÖL ant sausos veido, kaklo bei dekoltė odos. Tada, ant viršaus, drėgnais pirštais paskirstykite šiek tiek žolelių aktyvatoriaus Phytoactive Base. Švelniai masažuokite odą, tada sudrėkinkite pirštus (kad nuo jų varvėtų vanduo) ir emulguokite veidą, kaklą ir dekoltė. Sąlytyje su vandeniu, hidrofilinis aliejus ir žolelių aktyvatorius pavirsta į pieninę emulsiją. Toliau švelniai masažuokite veidą, po to kruopščiai nuplaukite vandeniu.

2. Kraujotakos aktyvinimas. Ant švarios veido ir dekoltė odos paskirstykite NIC Skin Activator ir leiskite veikti 4 minutes. Tada kruopščiai nuplaukite vėsiu vandeniu, nes vėsus vanduo sustabdo jo veikimą. Dėka šios priemonės žymiai sustiprinamas procedūros efektas. Dėl sudėtyje esančios nikotino rūgšties suaktyvėja kraujotaka, o tai pagerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Svarbu: priemonė gali sukelti lengvą dilgčiojimo arba šilimo pojūtį, oda gali lengvai parausti. Tai yra normalu ir kuo stipriau parausta oda, tuo labiau galite savimi didžiuotis, nes tai rodo puikią odos būklę ir tinkamą jos priežiūrą. Kontraindikacijos: padidėjęs odos jautrumas, skydliaukės problemos (tada netepkite ant kaklo), stiprūs bėrimai (acne ir kt.)

3. Šveitimas. Nušveiskite veido odą su švelniu, mechaniniu šveitikliu Gentle Peeling. Tai švelnios kreminės konsistencijos veido odos šveitiklis, tinkantis visiems odos tipams. Natūralios eksfoliuojančios granulės švelniai pašalina šiurkščias, pleiskanojančias dėmes nuo odos paviršiaus. Augalinės kilmės lipidai, taukmedžio sviestas ir migdolų aliejus subalansuoja odos hidrolipidinį barjerą. Naudojimas: Paskirstykite šveitiklį ant švariai nuvalytos veido, kaklo bei dekoltė srities odos. Tada sudrėkinkite pirštus ir toliau masažuokite odą. Atlikus šveitimą, likučius kruopščiai nuplaukite vandeniu.

4. Koncentratas. Paimkite drėkinančią ampulę Hydra Plus Fluid, uždenkite popierine servetėle ir laužkite kryptimi nuo savęs. Tada įpilkite šiek tiek koncentrato į vieną delną, o kitu delnu ir paskirstykite ant veido, kaklo ir dekoltė odos. Masažuokite į odą, kol susigers. Ir taip visą ampulę. Pastaba: koncentratas gali lengvai putoti, tai normalu. Taip pat, jei jūsų odos apsauginė lipidinė mantija pažeista, galite jausti lengvą dilgčiojimą. Tai taip pat normalu, jis greitai praeis. Dėl koncentrato sudėtyje esančios hialurono rūgšties oda prisotinama drėgme, ji tampa lygi, gaivi, išnyksta sausumo raukšlelės. Pentavitinas, taip pat esantis koncentrato sudėtyje, padengia odą apsaugine plėvele ir ilgam apsaugo ją nuo drėgmės praradimo.

5. Savimasažas atliekamas su Skinovage Moisturizing Cream. Tai prabangios, tirštos konsistencijos intensyviai drėkinantis veido kremas suteikiantis giliai pridrėkintos odos pojūtį ir yra skirtas normaliai, į sausumą linkusiai, dehidratuotai odai. Kremo sudėtyje esantis unikalus Epigen Tech Power peptidas padeda užkirsti kelią epigenetiniam odos senėjimui, užtikrina tinkamą odos ląstelių regeneraciją bei apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Burokėlių ir kukurūzų ekstraktas suteikia odai ilgalaikį drėkinimą ir apsaugo nuo išsausėjimo. Masažo atlikimas: Išspauskite iš tūtelės apie 5 ml intensyviai drėkinančio kremo ir paskirstykite ant veido, kaklo ir dekoltė srities ir atlikite masažą pagal masažines linijas. Jei pirštai pradeda sunkiai slysti, suvilgykite juos vandeniu (vanduo padės išsiskirti aliejui esančiam kreme) ir jei reikia, paskirstykite dar kremo. (Juk gali būti, jog Jūsų odai šis kremas labai patiks ir ji „suvalgys“ jį visą ☺ ). Baigus masažą, likučius nuplaukite vandeniu. Tai padaryti būtina, nes kremas palieka ploną plėvelę, kuri neleis kaukės veikliosioms medžiagos skverbtis į odą.

6. Kaukė. Išspauskite pusę tūtelės Comfort Cream Mask kaukės ir paskirstykite ant veido, kaklo ir dekoltė srities. Leiskite veikti 15 min. ir po to kruopščiai nuplaukite su vandeniu. Ši kaukė intensyviai maitina, drėkina bei glotnina odą dėka sudėtyje esančio taukmedžio sviesto, sojų, sezamo aliejų. Sudėtis taip pat praturtinta Alpių rožės kamieninių ląstelių ekstraktu, kuris saugo nuo preišlaikinio senėjimo. Pastaba: jei jūsų odos apsauginė lipidinė mantija pažeista, galite jausti lengvą dilgčiojimą. Tai taip pat normalu, jis greitai praeis. ☺

7. Paakių priežiūra. Ant odos aplink akis paskirstykite paakių kremą Skinovage Moisturizing Eye Cream. Ši lengvas, itin švelnus kremas su maitinančis aliejais skirtas išsausėjusiai ir jautriai paakių odos sričiai. Sudėtyje esantis aktyvus granatų, kofeino, žaliosios arbatos ir probiotikų kompleksas mažina tamsius žiedus ir maišelius po akimis, akimirksniu išlygina smulkias linijas ir raukšleles.

8. Užbaigimas. Ant veido, kaklo ir dekoltė srities paskirstykite intensyviai drėkinančio kremo Skinovage Moisturizing Cream.

Nusišypsokite ir pažvelkite, kokia Jūs graži! ☺

DOVANA: SeaCreation The Cream – odos jaunystę ir stangrumą atstatantis veido kremas (3ml.)

SeaCreation – tai pati prabagiausia jauninanti linija Babor asortimente su unikaliais jūrinės kilmės ingredientais. SeaCreation The Cream – nepavaldus laikui jaunystės šaltinis, išsiskiriantis unikalia formule ir maksimaliai stabdantis natūralų odos senėjimo procesą. Praturtinta šilko švelnumo tekstūra akimirksniu įsigeria į odą ir gerina odos būklę jau nuo pirmųjų prisilietimų. Sudėtyje esantis unikalus mikrodumblių ekstraktas – intensyviai mažina raukšleles, o inovatyvus Glycocéane GP3 proteinas kartu su Thermophilus mikroorganizmu, stimuliuoja odos ląstelių veiklą bei saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Rudujų dumblių ekstraktas kartu su polisacharidais intensyviai drėkina odą ir apsaugo nuo dehidratacijos. Perlų proteinai suteikia odai šilkinio spindesio, švelnumo ir minkštumo pojūtį.

Seacreation - geriausi rezultatai, šiuolaikinė prabanga ir tiksliai suderinti aktyvieji ingredientai...

Procedūros atlikimo eiga ir aprašymas: 1. Demakiažas. Atliekamas su hidrofilinių prausiklių duetu, kuris švelniai valo ir drėkina odą. Naudojimas: paskirstykite šiek tiek hidrofilinio aliejaus HY-ÖL ant sausos veido, kaklo bei dekoltė odos. Tada, ant viršaus, drėgnais pirštais paskirstykite šiek tiek žolelių aktyvatoriaus Phytoactive Base. Švelniai masažuokite odą, tada sudrėkinkite pirštus (kad nuo jų varvėtų vanduo) ir emulguokite veidą, kaklą ir dekoltė. Sąlytyje su vandeniu, hidrofilinis aliejus ir žolelių aktyvatorius pavirsta į pieninę emulsiją. Toliau švelniai masažuokite veidą, po to kruopščiai nuplaukite vandeniu. 2. Kraujotakos aktyvinimas. Ant švarios veido ir dekoltė odos paskirstykite NIC Skin Activator ir leiskite veikti 4 minutes. Tada kruopščiai nuplaukite vėsiu vandeniu, nes vėsus vanduo sustabdo jo veikimą. Dėka šios priemonės žymiai sustiprinamas procedūros efektas. Dėl sudėtyje esančios nikotino rūgšties suaktyvėja kraujotaka, o tai pagerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Svarbu: priemonė gali sukelti lengvą dilgčiojimo arba šilimo pojūtį, oda gali lengvai parausti. Tai yra normalu ir kuo stipriau parausta oda, tuo labiau galite savimi didžiuotis, nes tai rodo puikią odos būklę ir tinkamą jos priežiūrą. Kontraindikacijos: padidėjęs odos jautrumas, skydliaukės problemos (tada netepkite ant kaklo), stiprūs bėrimai (acne ir kt.) 3. Šveitimas. Nušveiskite veido odą su švelniu, mechaniniu šveitikliu Gentle Peeling. Tai švelnios kreminės konsistencijos veido odos šveitiklis, tinkantis visiems odos tipams. Natūralios eksfoliuojančios granulės švelniai pašalina šiurkščias, pleiskanojančias dėmes nuo odos paviršiaus. Augalinės kilmės lipidai, taukmedžio sviestas ir migdolų aliejus subalansuoja odos hidrolipidinį barjerą. Naudojimas: Paskirstykite šveitiklį ant švariai nuvalytos veido, kaklo bei dekoltė srities odos. Tada sudrėkinkite pirštus ir toliau masažuokite odą. Atlikus šveitimą, likučius kruopščiai nuplaukite vandeniu. 4. Koncentratas. Paimkite drėkinančią ampulę Hydra Plus Fluid, uždenkite popierine servetėle ir laužkite kryptimi nuo savęs. Tada įpilkite šiek tiek koncentrato į vieną delną, o kitu delnu ir paskirstykite ant veido, kaklo ir dekoltė odos. Masažuokite į odą, kol susigers. Ir taip visą ampulę. Pastaba: koncentratas gali lengvai putoti, tai normalu. Taip pat, jei jūsų odos apsauginė lipidinė mantija pažeista, galite jausti lengvą dilgčiojimą. Tai taip pat normalu, jis greitai praeis. Dėl koncentrato sudėtyje esančios hialurono rūgšties oda prisotinama drėgme, ji tampa lygi, gaivi, išnyksta sausumo raukšlelės. Pentavitinas, taip pat esantis koncentrato sudėtyje, padengia odą apsaugine plėvele ir ilgam apsaugo ją nuo drėgmės praradimo. 5. Savimasažas atliekamas su Skinovage Moisturizing Cream. Tai prabangios, tirštos konsistencijos intensyviai drėkinantis veido kremas suteikiantis giliai pridrėkintos odos pojūtį ir yra skirtas normaliai, į sausumą linkusiai, dehidratuotai odai. Kremo sudėtyje esantis unikalus Epigen Tech Power peptidas padeda užkirsti kelią epigenetiniam odos senėjimui, užtikrina tinkamą odos ląstelių regeneraciją bei apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Burokėlių ir kukurūzų ekstraktas suteikia odai ilgalaikį drėkinimą ir apsaugo nuo išsausėjimo. Masažo atlikimas: Išspauskite iš tūtelės apie 5 ml intensyviai drėkinančio kremo ir paskirstykite ant veido, kaklo ir dekoltė srities ir atlikite masažą pagal masažines linijas. Jei pirštai pradeda sunkiai slysti, suvilgykite juos vandeniu (vanduo padės išsiskirti aliejui esančiam kreme) ir jei reikia, paskirstykite dar kremo. (Juk gali būti, jog Jūsų odai šis kremas labai patiks ir ji „suvalgys“ jį visą ☺ ). Baigus masažą, likučius nuplaukite vandeniu. Tai padaryti būtina, nes kremas palieka ploną plėvelę, kuri neleis kaukės veikliosioms medžiagos skverbtis į odą. 6. Kaukė. Išspauskite pusę tūtelės Comfort Cream Mask kaukės ir paskirstykite ant veido, kaklo ir dekoltė srities. Leiskite veikti 15 min. ir po to kruopščiai nuplaukite su vandeniu. Ši kaukė intensyviai maitina, drėkina bei glotnina odą dėka sudėtyje esančio taukmedžio sviesto, sojų, sezamo aliejų. Sudėtis taip pat praturtinta Alpių rožės kamieninių ląstelių ekstraktu, kuris saugo nuo preišlaikinio senėjimo. Pastaba: jei jūsų odos apsauginė lipidinė mantija pažeista, galite jausti lengvą dilgčiojimą. Tai taip pat normalu, jis greitai praeis. ☺ 7. Paakių priežiūra. Ant odos aplink akis paskirstykite paakių kremą Skinovage Moisturizing Eye Cream. Ši lengvas, itin švelnus kremas su maitinančis aliejais skirtas išsausėjusiai ir jautriai paakių odos sričiai. Sudėtyje esantis aktyvus granatų, kofeino, žaliosios arbatos ir probiotikų kompleksas mažina tamsius žiedus ir maišelius po akimis, akimirksniu išlygina smulkias linijas ir raukšleles. 8. Užbaigimas. Ant veido, kaklo ir dekoltė srities paskirstykite intensyviai drėkinančio kremo Skinovage Moisturizing Cream. Nusišypsokite ir pažvelkite, kokia Jūs graži! ☺

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Drėkinanti procedūra išsausėjusiai odai “Drėkinantis grožio ritualas“ (į rinkinį įeina 2 procedūros)