Dovana
VISAM ASORTIMENTUI -20%* “SUMEILE20” kodu / Dovana nuo 60 EUR / Nuo 15 EUR pristatymas nemokamas
Meniu

Dviejų serumų duetas, užpildantis raukšleles ir formuojantis veido kontūrus - Dr. Babor Dual Face Lift Serum

Precizinio poveikio serumų duetas atstato odos tankį ir struktūrą, užpildo raukšleles bei modeliuoja jaunatvišką „V“ formos veido kontūrą. 15 + 15 ml

Prekyboje

139,00 €
Precizinio poveikio serumų duetas atstato odos tankį ir struktūrą, užpildo raukšleles bei modeliuoja jaunatvišką „V“ formos veido kontūrą.
„V-Shape Serum“ – aktyvusis serumas, kuris stangrina kaklo odą, stipriai patempia, sutvirtina ir formuoja smakro bei žandikaulio liniją. Unikalus „Lift-Up“ ekstraktas, išgautas iš kamieninių edelveiso ląstelių, stangrina veido kontūrus ir modeliuoja „V“ formos veido ovalą. Oligosasharidai, išgauti iš šlamučio, aktyvina odos regeneraciją ir atkuria natūralų odos apsauginį barjerą.
„Re-Fill Serum“ – aktyvusis serumas, kuris gerina skruostų ir kaktos odos tankį, užpildo raukšleles, įdubusias veido sritis ir suteikia odai putlumo. Specialus „Filler“ kompleksas stimuliuoja elastino sintezę ir taip atstato odos elastingumą bei tamprumą.
Unikali šių serumų dueto tekstūra susilieja su oda ir grąžina jai prarastą stangrumą, lygumą, tvirtumą bei ankstesnę jaunatvišką formą.
Rezultatas: stangri, tvirta, lygi veido oda, išryškintas veido ovalas, patobulinta žandikaulio linija ir kaklo sritis.

Veikliosios medžiagos

V-Shape Serum:
2% Lift-Up ekstraktas – edelveiso kamieninių ląstelių ekstraktas, gerinantis mitochondrijų aktyvumą, skatinantis kolageno I ir IV sintezę bei apsaugantis tarpląstelinę matricą nuo fermentų degradacijos;
Oligosacharidai – išgauti iš šlamučio organiniai junginiai, aktyvinantys epidermio regeneraciją, gerinantys kolageno skaidulų kokybę, atkuriantys jų struktūrą ir stiprinantys kolageno skaidulų tinklą.

Re-Fill Serum:
4% Filler kompleksas – (lipodipeptidas) aktyvina elastino sintezę, taip pat baltymų ir fermentų sintezę, stabilizuoja jų struktūrą;
Oligosacharidai.

Naudojimas: serumus tepkite rytais ir (arba) vakarais nuvalius odą: 1. „V-Shape Serum“: 1-2 dozatoriaus paspaudimų kiekį užtepkite ant visos smakro linijos bei kaklo odos ir lengvais judesiais masažuokite, kol įsigers; 2. „Re-Fill Serum“: 1-2 dozatoriaus paspaudimų kiekį užtepkite ant skruostų bei kaktos ir lengvais judesiais masažuokite, kol įsigers.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Dviejų serumų duetas, užpildantis raukšleles ir formuojantis veido kontūrus - Dr. Babor Dual Face Lift Serum