Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Enziminis veido valiklis - Enzyme Cleanser mini

Unikalus fermentinis veido šveitiklis su vitaminu C ir vertingais enzimais kruopščiai pašalina nešvarumus ir grąžina odai jaunatvišką išvaizdą. Priemonė tinka visiems odos tipams, ypatingai probleminei, mišriai, riebiai odai. Maišomas su vandeniu šveitiklis virsta į putų konsistencijos masę, kuri ypač kruopščiai nuvalo odą, pašalina negyvas odos ląsteles, toksinus, švelniai drėkina ir atgaivina odą. Sudėtyje esantis vitaminas C skatina odos regeneracinius procesus, skaistina odą, mažina pigmentines dėmeles ir saugo nuo priešlaikinio odos senėjimo. 20 g

Prekyboje

6,20 €
Unikalus fermentinis veido šveitiklis su vitaminu C ir vertingais enzimais kruopščiai pašalina nešvarumus ir grąžina odai jaunatvišką išvaizdą. Priemonė tinka visiems odos tipams, ypatingai probleminei, mišriai, riebiai odai. Maišomas su vandeniu šveitiklis virsta į putų konsistencijos masę, kuri ypač kruopščiai nuvalo odą, pašalina negyvas odos ląsteles, toksinus, švelniai drėkina ir atgaivina odą. Sudėtyje esantis vitaminas C skatina odos regeneracinius procesus, skaistina odą, mažina pigmentines dėmeles ir saugo nuo priešlaikinio odos senėjimo.

Rezultatas: oda tampa ypatingai gaivi, skaisti, išlygėja odos spalva ir tekstūra.

Išskirtiniai veiklieji ingredientai:

Subtilizinas ir lipazė – suskaido negyvas odos ląsteles, švelniai nušveičia odą ir pagreitina ląstelių atsinaujinimą;
Vitaminas C – skatina odos regeneracinius procesus, saugo nuo laisvųjų radikalų kenksmingo poveikio, šviesina odą ir lėtina senėjimo procesus.

Naudokite ryte ir vakare. Įberkite nedidelį kiekį enziminio šveitiklio į delną, sumaišykite jį su nedideliu kiekiu vandens. Paskirstykite masę ant veido, kaklo ir dekolte srities, įmasažuokite ir kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Enziminis veido valiklis - Enzyme Cleanser mini