Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Enzyme Peeling Balm – šveičiamasis veido balzamas

Intensyvaus poveikio fermentinis veido šveitiklis, veikiantis be mechaninio eksfoliacinio poveikio ir skirtas visiems odos tipams, išskyrus spuoguotą odą. Šis fermentinis balzamas atskiria negyvas odos ląsteles ir pašalina medžiagų apykaitos likučius, tokius kaip baltymai ir lipidai. Balzamas sąlytyje su vandeniu virsta tirpstančia ant odos emulsija, kuri iškart sukelia keratolotinį fermentų poveikį. Enzimai, išgaunami iš bakterijų fermentų, veikia kartu su lipidų alfa hidroksi rūgštimi (LAHA), kad pašalintų negyvas paviršines odos ląsteles. 75 ml

Prekyboje

41,00 €
Intensyvaus poveikio fermentinis veido šveitiklis, veikiantis be mechaninio eksfoliacinio poveikio ir skirtas visiems odos tipams, išskyrus spuoguotą odą. Šis fermentinis balzamas atskiria negyvas odos ląsteles ir pašalina medžiagų apykaitos likučius, tokius kaip baltymai ir lipidai. Balzamas sąlytyje su vandeniu virsta tirpstančia ant odos emulsija, kuri iškart sukelia keratolotinį fermentų poveikį. Enzimai, išgaunami iš bakterijų fermentų, veikia kartu su lipidų alfa hidroksi rūgštimi (LAHA), kad pašalintų negyvas paviršines odos ląsteles. Po 10 minučių balzamas pašalinamas, todėl odos paviršius atrodo lygesnis ir švytintis. Sudėtyje esantis Pajūrinio kritmo ekstraktas, kuriame gausu vario, magnio ir kalio, skatina ląstelių atsinaujinimą ir sustiprina natūralias odos gyvybines funkcijas. Žaliojo dumblio (Ulva lactuca) ekstraktas, kuriame gausu geležies ir vitamino C, stiprina odos apsaugines funkcijas. Paskirsčius balzamą, masažą galima atlikti hidrofiliniu būdu. Pašalinus balzamą drungnu vandeniu, oda tampa lygi, gaivi ir suaktyvinta.
Rezultatas: oda tampa pastebimai glotnesnė, putlesnė, švaresnė ir įgauna skaistumo.
Išskirtiniai veiklieji ingredientai:
* 1,5% kaprilo glicinas – atstato natūralų odos pH ir odos apsauginę rūgštinę dangą;
* Enzimai iš bakterijų (Bacillus) fermentų ir lipidinė alfa hydroxy rūgštis (LAHA) – atskiria
negyvas odos ląsteles;
* Žaliojo dumblio (Ulva lactuca) ekstraktas – praturtintas geležies ir vitamino C, stiprina
odos apsaugines funkcijas;
* Pajūrinio kritmo (Crithmum maritimum) ekstraktas – palaiko odos funkcijas;
* Saulėgrąžų aliejus – intensyviai maitina, drėkina, putlina odą ir apsaugo nuo neigiamo
aplinkos poveikio;

Naudojimas: balzamas naudojamas procedūros metu, atlikus demakiažą ir panaudojus kraujotaką aktyvinančią kaukę Rich Vitalizing Mask. Su silikoniniais šepetėliais paskirstykite 5 ml balzamo (migdolo riešuto dydžio kiekį). Tepkite plonu sluoksniu ant veido, kaklo ir dekoltė. Netepkite akių srities. Masažuokite šveitiklį sudrėkintais pirštais apie 5 minutes. Šveitikis pavirs į emulsiją. Uždenkite akis su sudrėkinatais vatos diskeliais, uždenkite su maždaug 40 cm pločio marle ir gausiai papurkškite ant jos Thermal Toning Essence. Leiskite veikti dar 5 minutes. Papurkškite ant marlės dar Thermal Toning Essence. Atlikite sukamuosius masažinius judesius ant marlės ir tada ją nuimkite. Likučius nuvalykite 2 šiltais ir vienu vėsiu kompresu.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Enzyme Peeling Balm – šveičiamasis veido balzamas