Dovana
VISAM ASORTIMENTUI -20%* su kodu: KALEDOS20 / Dovana nuo 60 EUR / Nuo 15 EUR pristatymas nemokamas
Meniu
-20%

Hand Hygiene Duo - Rankų valomasis gelis ir intensyviai maitinantis rankų kremas kartu

Hand Hygiene Duo - Rankų valomasis gelis ir intensyviai maitinantis rankų kremas kartu

Efektyvus rankų valomasis gelis ir intensyviai maitinantis BABOR rankų kremas praktiškame dvipusiame pakete, puikiai tinkantis keliauti.
Rankų valymas be vandens: Valymo gelis leidžia greitai ir efektyviai valyti - visiškai be vandens, muilo ar rankšluosčio. Augalų kompleksas padeda atkurti natūralų odos apsauginį barjerą. 100 ml

Prekyboje

Sena kaina: 15,00 €

Special Price 12,00 €

Efektyvus rankų valomasis gelis ir intensyviai maitinantis BABOR rankų kremas praktiškame dvipusėje pakuotėje, puikiai tinkantis keliauti.
Valymo gelis leidžia greitai ir efektyviai prausti rankas, o lengvas rankų kremas maitina įtemptą odą ir suteikia ilgalaikę priežiūrą.
Rankų valymas be vandens: Valymo gelis leidžia greitai ir efektyviai valyti - visiškai be vandens, muilo ar rankšluosčio. Augalų kompleksas padeda atkurti natūralų odos apsauginį barjerą.
Šis lengvas rankų kremas aprūpina įtemptą odą būtinosiomis riebalų rūgštimis iš „High Care Vitamin Complex“ ir pantenolio ir suteikia ilgalaikę priežiūrą. Vertingi aliejai padeda atstatyti apsauginę odos lipidinę plėvelę ir palaiko odos atsinaujinimą.

Pirmiausia užtepkite nedidelį kiekį rankų valymo gelio ant delnų ir patrinkite, kol gelis susigers. Jūsų rankos jausis gaivios ir gerai prižiūrimos visai netrukus. Rankų kremą dabar galima gausiai tepti ant nuvalytos odos ir įmasažuoti.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Hand Hygiene Duo - Rankų valomasis gelis ir intensyviai maitinantis rankų kremas kartu