Meniu
-30%

Hidrofilinis valantysis aliejus veidui - HY-ÖL

Hidrofilinis valantysis aliejus veidui - HY-ÖL

„BABOR“ sujungė natūralias vandens ir aliejaus valomąsias galias ir tokiu būdu kosmetikos rinkoje atsirado unikalus dvifazis giluminis valiklis. HY-ÖL - tai hidrofilinis valantysis aliejus, tinkantis visiems odos tipams. 200 ml

Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

Sena kaina: 25,49 €

Special Price 17,84 €

BABOR sujungė natūralias vandens ir aliejaus valomąsias galias ir tokiu būdu kosmetikos rinkoje atsirado unikalus dvifazis giluminis valiklis.
HY-ÖL, hidrofilinis valantysis aliejus, tinka visiems odos tipams. Jo sudėtyje yra tyro sojų, sezamo ir žemės riešutų aliejaus, taip pat bisabololo ir kitų veikliųjų medžiagų. Šis valantysis aliejus puikiai pašalina riebaluose tirpius nešvarumus, makiažą ir sebumo perteklių. HY-ÖL yra naudojamas kartu su žolelių aktyvatoriumi Phytoactive, parenkamu pagal odos tipą. Žolelių kompleksas pašalina likusius nešvarumus, dulkes ir kalkes. Naudojant unikalų aliejaus + vandens giluminį, bet švelnų valymo metodą, puikiai pašalinami nešvarumai ir nejaučiamas tempimas. Oda laisvai kvėpuoja, atrodo gaivi, šviežia bei sveikai švyti. Atlikus šiuos du valymo etapus, nereikia papildomai naudoti toniko. Hidrofilinis aliejus tinka ir akių makiažui nuimti. Sudėtyje nėra konservantų.

Ryte ir vakare švelniai įmasažuokite 4 paspaudimus HY-ÖL ant veido, kaklo bei dekolte srities. Nedelsdami drėgnais pirštais paskirstykite 2 paspaudimus žolelių aktyvatoriaus Phytoactive. Sumaišius HY-ÖL ir žolelių aktyvatorių su vandeniu susidarys pieninė emulsija. Ja švelniai masažuokite veidą, o likučius nuplaukite vandeniu.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Hidrofilinis valantysis aliejus veidui - HY-ÖL