Dovana
Meniu

Intensyviai drėkinančių koncentratų rinkinys - Promo Fluid Moisture

Koncentratų rinkinys, intensyviai drėkinantis veido odą. 7 x 2 ml

Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

22,40 €
Koncentratų rinkinys, intensyviai drėkinantis veido odą. Skirtas sausai, dehidratuotai odai. Puikiai prisotina odą drėgme, išlaikydamas ją ilgą laiką. Taip pat skatina detoksikacijos procesus, suriša šlakus ir toksinus, aprūpina odą naudingais vitaminais. Oda tampa lygi, gaivi ir skaisti. Išlygėja odos atspalvis. Sausumo raukšlelės, atsiradusios dėl drėgmės stokos, išnyksta.

Rinkinį sudaro:
4 vnt. Hydra Plus Active Fluid;
3 vnt. Algae Active Fluid Fluid.

Hydra Plus Active Fluid - dvigubo poveikio drėkinantis kompleksas - troškulio malšintojas su vertingais drėgmės faktoriais. Teikia odai būtiną drėgmę ir ilgam užlaiko ją odoje, tokiu būdu reguliuodamas ir stabilizuodamas drėgmės balansą.

Veikliosios medžiagos:
hialurono rūgštis - drėkina ir užlaiko drėgmę odoje;
pentavitinas - padengia odą apsaugine plėvele ir apsaugo nuo drėgmės praradimo.

Algae Active Fluid – koncentratas, sukurtas iš dumblių planktono. Šis mikroelementais ir lipidais turtingas produktas valo odą ir gerina apytaką. Vertingas jūrinių augalų ekstraktas ilgam suteikia drėgmės, atgaivina visų tipų odą, ji tampa minkštesnė ir elastingesnė.

Veikliosios medžiagos:
Diatominiai rudieji, žalieji ir mėlynai žalieji dumbliai - mikroelementais, mineralais ir amino rūgštimis turtingi dumbliai skatina odos fermentų aktyvumą. Drėkina ir aktyvina odos detoksikacijos procesus.

Ryte ir/ar vakare, švariai nuvalius odą, paskirstykite koncentratą ant veido, kaklo bei dekolte srities ir palikite kol įsigers. Po to paskirstykite kasdieninį veido priežiūros kremą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Intensyviai drėkinančių koncentratų rinkinys - Promo Fluid Moisture