Dovana
Meniu

Koncentratas, atkuriantis veido odos putlumą iš vidaus - Dr. Babor Hyaluronic Collagen Booster Fluid

Intensyvus koncentratas, skatinantis kolageno sintezę ir atkuriantis odos putlumą. 14 x 2 ml

Prekyboje

85,44 €

* - Šiam produktui nuolaidos netaikomos

Intensyvus koncentratas, skatinantis kolageno sintezę ir atkuriantis odos putlumą. Skirtas odai, kuri turi pastebimų raukšlelių ir yra praradusi elastingumą. Koncentratas suteikia odai intensyvią priežiūrą, apsaugo nuo ankstyvo odos senėjimo ir raukšlių formavimosi. Sudėtyje yra ypač efektyvus hialurono rūgšties kompleksas, atstatantis odos putlumą giliai iš vidaus ir sustiprinantis kolageno struktūrą. Pastebimai sumažėja linijų ir raukšlelių gylis. Oda tampa akivaizdžiai stangresnė bei įgauna sveiką išvaizdą.
Tinka naudoti kaip papildomą priežiūros priemonę po injekcijų (pvz. hialurono rūgšties), po šveitimo vaisių rūgštimis ar dermabrazijos, siekiant sumažinti raukšles.
Naudojant kartu su kremu Collagen Booster Cream, gaunamas stipresnis odos putlumo efektas, oda tampa žymiai lygesnė.

Veikliosios medžiagos:
hialurono rūgšties kompleksas - aprūpina odą drėgme iki giliausių odos sluoksnių ir apsaugo nuo drėgmės netekimo;
Collagen Booster peptidai - restruktūrizuoja kolageno ir elastino skaidulų pluoštą ir sukuria tankią, lygią struktūrą. Tokiu būdu akivaizdžiai pagerinamas odos tankis ir stangrumas;
jūrinis kolagenas - teikia drėgmę ir užlaiko ją odoje.

Naudokite ryte ir vakare ant švaraus veido, kaklo ir dekolte srities. Skystis lengviau įsigers, jei delnais jį švelniai "įspausite į veidą".

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Koncentratas, atkuriantis veido odos putlumą iš vidaus - Dr. Babor Hyaluronic Collagen Booster Fluid