Dovana
Iki 06 28 visam* asortimentui -20% su kodu „SUMMER20“_Dovanos nuo 40 €_Pristatymas nemokamas*
Meniu
-20%

Koncentratas su dumbliais, intensyviai drėkinantis ir detoksikuojantis veido odą - Algae Active Fluid

Koncentratas su dumbliais, intensyviai drėkinantis ir detoksikuojantis veido odą - Algae Active Fluid

Intensyviai drėkinantis, detoksikuojantis ir vitaminizuojantis koncentratas, skirtas sausai, dehidratuotai veido odai. 7 x 2 ml

Prekyboje

Sena kaina: 32,00 €

Special Price 25,60 €

Intensyviai drėkinantis, detoksikuojantis ir vitaminizuojantis koncentratas, skirtas sausai, dehidratuotai veido odai. Taip pat sudirgusiai veido odai, reikalaujančiai apsaugos. Koncentratas intensyviai drėkina, šalina šlakus ir toksinus, aprūpina oda naudingais vitaminais. Gerinama odos apytaka, suteikiama gyvybingumo. Oda tampa lygi, gaivi ir skaisti. Išlygėja odos atspalvis, ji įgauna švytėjimo.

Veikliosios medžiagos:
diatominiai rudieji, žalieji ir mėlynai žalieji dumbliai - drėkina, aktyvina detoksikacijos procesus, skatina odos fermentų aktyvumą, aprūpina odą mineralais ir mikroelementais.

Ryte ir/ar vakare, švariai nuvalius odą, paskirstykite ant veido, kaklo bei dekolte srities ir palikite kol įsigers. Po to paskirstykite kasdieninį veido priežiūros kremą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Koncentratas su dumbliais, intensyviai drėkinantis ir detoksikuojantis veido odą - Algae Active Fluid