Dovana
BABOR ampulėms veidui -20% / Dovanos nuo 60€ ir 110€ / VISAM ASORTIMENTUI - 10%* “ASK4MORE” kodu / Nuo 15 € pristatymas nemokamas
Meniu
-20%

Koncentratų rinkinys „Beauty in a bottle" ir Liu Patty šokolado burbulai

Daugiau peržiūrų

Koncentratų rinkinys „Beauty in a bottle" ir Liu Patty šokolado burbulai

Prabangiame rinkinyje Jūsų mama ras ne tik prabangias paauksuotas BABOR Beauty in Bottle jauninančias ampules, bet ir Liu Patty desertinės individualizuotus pieniško šokolado burbulus. Taip pat, galime įdėti ir atviruką su Jūsų tekstu! 7x2 ml

Prekyboje

Sena kaina: 42,50 €

Special Price 34,00 €

Prabangiame rinkinyje Jūsų mama ras ne tik prabangias paauksuotas BABOR Beauty in Bottle jauninančias ampules, bet ir Liu Patty desertinės individualizuotus pieniško šokolado burbulus. Taip pat, galime įdėti ir atviruką su Jūsų tekstu!

BABOR ir Liu Patty sukurtas rinkinys yra kruopščiai apgalvotas - atskleis Jūsų mamos odos grožį, šokoladas – pradžiugins širdį, atvirukas – sužadins prisiminimus, o samanos ir klasika tapusi magnetinė dėžutė viską apjungs į meno kūrinį.

Rinkinyje rasite:

Beauty in a Bottle, 7 ampulių kursas leis vos per vieną savaitę išbandyti visus unikalius ir jau pamėgtus BABOR grožio eliksyrus, kurie apgobs Jūsų odą rūpesčiu, ypatingai puoselės ją, sugrąžins jaunystę ir sveiką spindesį. 7x2 ml

- 4x Active Night Fluid – puoselėja Jūsų odą nakties metu. Ampulėje esantys išskirtiniai aktyvūs ingredientai – ekstraktai iš juodųjų dumblių, juodojo gluosnio žievės ir juodųjų trumų (Black truffle) – skatina odos regeneraciją gilaus miego fazėje. Koncentratas didina ląstelių energijos lygį, veiksmingai kovoja su aplinkos daroma neigiama įtaka bei neutralizuoja laisvuosius radikalus, sukeliančius odos senėjimą.
- 3x 3D Firming Fluid – intensyviai stangrinantis, jauninantis ir raukšleles lyginantis koncentratas, skirtas pavargusiai, tonusą praradusiai, raukšlelių turinčiai odai. Koncentratas efektyviai ir greitai jaunina odą trimis lygmenimis: glaucinas - modeliuoja veido kontūrus, stangrina odą, šeivamedžio žiedų ir tropinio migdolo ekstraktas su tanino rūgštimi - stangrina audinius, gerina elastingumą, organinis silicis - stiprina jungiamąjį audinį, skaistina ir lygina odą.


Liu Patty desertinės pieniško šokolado burbulai, kurie pripildyti kakava ir zefyrais! Viskas ką Jums reikia padaryti - tai pasišildyti 150-200 ml. pieno iki 60-80˚C temperatūros, įdėti rutuliuką į tuščią puodelį, užpilti jį pašildytu pienu, gerai išmaišyti ir mėgautis gardžia akimirka!

Atvirukas – turite puikią galimybę sužadinti šiltus prisiminimus, sukurdami asmeninį tekstą – atviruko teksto pageidavimus surašykite komentarų skiltyje.

Paskirstykite koncentratą ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos bei trumpam palikite kad įsigertų. Užbaigimui patepkite kremą, atitinkantį odos tipą. Naudokite po vieną ampulę į dieną, rytais arba vakarais, pagal nurodytą numeraciją.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Koncentratų rinkinys „Beauty in a bottle" ir Liu Patty šokolado burbulai