Dovana
Meniu

Krūtinę putlinantis, stangrinantis losjonas - Dr. Babor Ultimate Lipofill Bust Lotion

Losjonas, skirtas krūtinės formai pagražinti. 100 ml

Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

71,25 €

* - Šiam produktui nuolaidos netaikomos

Losjonas skirtas krūtinės formai pagražinti. Inovatyvus aktyvus kompleksas, kurį sudaro heksapeptidas-38 ir tripeptidas, išryškina krūtinės kontūrus, pagerindamas audinio struktūrą ir padidindamas elastingumą. Oda atrodo lygesnė ir stangresnė. Intensyvi odos priežiūra gali pagerinti Jūsų krūtinės formą. Šis inovatyvus losjonas išryškina biusto kontūrus dėl šių veikliųjų medžiagų: Heksapeptido 38 ir hialurono rūgšties. Heksapeptidas 38 skatina riebalų kaupimąsi krūtų audinyje ir taip padidina krūtų apimtį. Hialurono rūgštis gali išlaikyti iki 1,000 savo paties svorio vandenyje, todėl suteikia putlumo efektą. Šie drėgmės rezervuarai sukuria svarbią erdvę elastinui ir kolagenui kaupti. Hialurono tripeptidas stimuliuoja natūralią hialurono rūgšties gamybą, taip sukuriant natūraliai atrodančias moteriškas formas.

Veikliosios medžiagos:
Heksapeptidas-38: stimuliuodamas enzimą PGC-1 alfa, skatina riebalų ląstelių „pritvinkimą“riebaliniame audinyje. Tai pagerina riebalų ląstelės sugebėjimą kaupti riebalus todėl padidėja krūtinės apimtis. Tuo pačiu metu peptidai stimuliuoja muskulatūrą ir pagerina kolageno tinklą. To pasekoje krūtinė pakyla ir tampa stangresnė.
Hyaluron Booster Tripeptidas: skatina hialurono sintezę dermyje bei laminino – baltymo, padedančio ląsteles sujungti į audinį - formavimąsį. Tai pagerina audinio stangrumą bei struktūrą.
Hialurono rūgštis: teikia ir suriša drėgmę odoje.
Kviečių gemalų aliejus, migdolų aliejus, jojoba aliejus: išlygina odos paviršių.

Paskirstykite losjono ant krūtinės rytais ir /arba vakarais ant švarios odos ir švelniai įmasažuokite.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Krūtinę putlinantis, stangrinantis losjonas - Dr. Babor Ultimate Lipofill Bust Lotion