Dovana
Iki 06 28 visam* asortimentui -20% su kodu „SUMMER20“_Dovanos nuo 40 €_Pristatymas nemokamas*
Meniu
-40%

Lip Stylo 03 La vie en rose - išsukami kreminiai lūpų dažai.

Lip Stylo 03 La vie en rose - išsukami kreminiai lūpų dažai.

Itin lengvos, kreminės tekstūros lūpų dažai idealiai priglunda prie lūpų ir suteikia joms neprilygstamo žvilgesio, ryškią spalvą ir putlinantį poveikį.

Prekyboje

Sena kaina: 23,00 €

Special Price 13,80 €

Lip Stylo 03 La vie en rose – išsukami kreminiai lūpų dažai
Itin lengvos, kreminės tekstūros lūpų dažai idealiai priglunda prie lūpų ir suteikia joms neprilygstamo žvilgesio, ryškią spalvą ir putlinantį poveikį. Du nuostabūs, limituotos kolekcijos lūpų dažai tobulai išryškina lūpas, o puoselėjanti formulė, praturtinta
maitinamuoju mangų sviestu ir hialurono rūgštimi, išskirtinai putlina, drėkina ir minkština lūpų odą bei užpildo smulkias raukšleles. Minkšta ir pigmentuota priemonės tekstūra suteikia lūpoms sodrumo, ryškią, ilgai išliekančią spalvą, intensyvų
drėkinimą, tobulą padengimą bei ilgai išliekantį komforto ir aksomo švelnumo pojūtį. Prabangi juoda lūpų dažų tūtelė – tai stilingas aksesuaras Jūsų rankinėje!

Minkšta ir pigmentuota priemonės tekstūra suteikia lūpoms sodrumo, ryškią, ilgai išliekančią spalvą, intensyvų drėkinimą, tobulą padengimą bei ilgai išliekantį komforto ir aksomo švelnumo pojūtį. Prabangi juoda lūpų dažų tūtelė – tai stilingas aksesuaras Jūsų rankinėje!

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Lip Stylo 03 La vie en rose - išsukami kreminiai lūpų dažai.