Dovana
VISAM ASORTIMENTUI -15%* “SUMEILE15” kodu / Dovana nuo 60 EUR / 2 dovanas nuo 100 EUR / Nuo 15 EUR pristatymas nemokamas
Meniu
-30%

Pieštukas su SPF 50 / Hight Protection Sun Stick SPF 50

Pieštukas su SPF 50 / Hight Protection Sun Stick SPF 50

Ilgai išliekanti, stiprią apsaugą nuo saulės suteikianti priemonė, sauganti nuo žalingo saulės poveikio vietas, kurios yra labiausiai pažeidžiamos (nosies sritis, kakta). Priemonė ilgai išlieka ant odos ir gali būti naudojama su kasdieninėmis veido priežiūros priemonėmis ar kremu nuo saulės.

Prekyboje

Sena kaina: 21,72 €

Special Price 15,20 €

Hight Protection Sun Stick SPF 50 – ilgai išliekanti, stiprią apsaugą nuo saulės suteikianti priemonė, sauganti nuo žalingo saulės poveikio vietas, kurios yra labiausiai pažeidžiamos (nosies sritis, kakta). Priemonė ilgai išlieka ant odos ir gali būti naudojama su kasdieninėmis veido priežiūros priemonėmis ar kremu nuo saulės.

Išskirtiniai veiklieji ingredientai:

Cell Protect Complex - afrikinės kasijos ekstraktas apsaugo ląstelių DNR nuo UV spindulių kenksmingo poveikio bei skatina regeneracinius procesus.

Skin Protect Complex - UV aktyvuota kapsulė su vitaminais C ir E – saugo nuo laisvųjų radikalų. Šie vertingi vitaminai išlieka kapsulėje tol, kol dėl UV spindulių poveikio ji pasidaro porėta ir taip vitaminai išsiskiria į odą.

Kitos aktyviosios medžiagos: bičių vaškas, ricinos, makadamijos riešutų bei sėlenų aliejai.

Naudojimas: paskirstykite priemonę ant jautrių veido odos sričių prieš deginimąsi saulėje.


Naudojimas: paskirstykite priemonę ant jautrių veido odos sričių prieš deginimąsi saulėje.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Pieštukas su SPF 50 / Hight Protection Sun Stick SPF 50