Dovana
Meniu
-20%

Prabangus veido odą jauninančių priemonių rinkinys - Reversive Anti-Aging Set

Prabangus veido odą jauninančių priemonių rinkinys - Reversive Anti-Aging Set

Reversive veido priežiūros rinkinį sudaro:

ReVersive Anti-Aging Cream (50 ml)
ReVersive Anti-Aging Eye Cream (15 ml)
ReVersive Anti-Aging Serum (15 ml)

50 ml; 15 ml; 15 ml

Prekyboje

Sena kaina: 175,00 €

Special Price 140,00 €

Prabangioje ReVersive linijoje panaudoti unikalūs BABOR kompleksai, kurie grąžina odai jaunystę:

Telovitin – išlaiko ir pratęsia ląstelių gyvavimo ciklą;
Agicyl – suaktyvina natūralias apsaugines odos funkcijas;
Epocyl – akimirksniu suteikia odai pastebimą glotnumą;
Lumicol – gražina prarastą spindesį ir švytėjimą.

Rinkinį sudaro:

ReVersive Anti-Aging Cream (50 ml) – prabangus priešraukšlinis veido priežiūros kremas, skirtas normaliai, mišriai odai. Tai išskirtinis produktas, pašalinantis odos trūkumus ir išsaugantis individualų odos grožį. Unikali BABOR formulė grąžina odai stangrumą bei jaunatvišką spindesį. Šie unikalūs kompleksai kovoja su kolageno pluošto irimu ir neigiamu oksidaciniu poveikiu odai, padeda atkurti odos elastingumą bei skatina regeneracinius procesus. Oda tampa lygi, skaisti, pastebimai stangresnė ir jaunesnė.

ReVersive Anti-Aging Eye Cream (15 ml) – prabangus, priešraukšlinis kremas odai aplink akis. Itin lengvos konsistencijos paakių srities kremas pastebimai stangrina akių srities kontūrus, o vertingi ingredientai skatina natūralią elastino gamybą. Naujausiais moksliniais tyrimais paremta unikali BABOR formulė grąžina odai stangrumą, jaunatvišką spindesį bei lėtina senėjimo procesus. Oda tampa lygesnė, stangresnė, labiau švyti ir atrodo jauniau.

ReVersive Anti-Aging Serum (15 ml) – ypatingai lengvos tekstūros, prabangus, stangrinantis ir jauninantis veido serumas, pritaikytas visų tipų odai. Tai išskirtinis produktas, pašalinantis odos trūkumus ir išsaugantis individualų odos grožį. Naujausiais moksliniais tyrimais paremta unikali BABOR formulė, kurios sudėtyje yra veiksmingos veikliosios medžiagos - Telovitin, Agicyl, Epocyl ir Lumicol – grąžina odai stangrumą bei jaunatvišką spindesį. Ekstraktas, išgautas iš širdžialapio krekeso (Globularia cordifolia) kamieninių ląstelių, lėtina odos senėjimo procesus. Šie unikalūs kompleksai ne tik kovoja su kolageno pluošto irimu ir neigiamu oksidaciniu poveikiu odai, bet ir padeda atkurti odos elastingumą bei skatina regeneracinius procesus. Oda tampa lygi, skaisti, pastebimai stangresnė ir jaunesnė.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Prabangus veido odą jauninančių priemonių rinkinys - Reversive Anti-Aging Set