Dovana
Meniu
-20%

Priešraukšlinis dvifazis serumas veidui - REVERSIVE Anti-Aging Dual Serum

Priešraukšlinis dvifazis serumas veidui - REVERSIVE Anti-Aging Dual Serum

Šis serumas – tai lengvos konsistencijos emulsija, kuri akimirksniu įsigeria į odą ir daro ją ypatingai švelnią, putlią bei itin malonią liesti. Šis serumas atskleidžia individualų Jūsų odos grožio potencialą. 4x10 ml

Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

Sena kaina: 190,00 €

Special Price 152,00 €

Reversive Anti-Aging Dual Serum naudojamas kaip intensyvus 4 savaičių kursas. Šis serumas – tai lengvos konsistencijos emulsija, kuri akimirksniu įsigeria į odą ir daro ją ypatingai švelnią, putlią bei itin malonią liesti. Šis serumas atskleidžia individualų Jūsų odos grožio potencialą. Rezultatas: ypatingai lygi ir minkšta it aksomas oda, kuri atrodo žymiai jauniau.

Paskirstykite aktyvųjį serumą ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos. Laikykite buteliuką tiesiai, dangteliu į viršų ir pasukite jo dugną į dešinę. Tada apverskite buteliuką ir stipriai pakratykite. Serumas paruoštas naudojimui. Tepkite ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos ryte arba vakare. Paskirstykite serumą ir įmatinkite jį į odą delnais, švelniais spaudžiamaisiais judesiais. Tada užtepkite REVERSIVE Cream, pagal savo odos tipą. Jei serumo fazės Jums betepant produktą vėl atsiskiria, aktyvuokite šią mikro-emulsiją dar kartą pakratydami buteliuką. Vieno buteliuko turinys turi būti sunaudotas per 7 dienas.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Priešraukšlinis dvifazis serumas veidui - REVERSIVE Anti-Aging Dual Serum