Dovana
Iki 06 28 visam* asortimentui -20% su kodu „SUMMER20“_Dovanos nuo 40 €_Pristatymas nemokamas*
Meniu

Dovanų kuponas 50 EUR

BABOR dovanų kuponas yra tobula dovana, kadangi Jūsų mylimiausi, patys galės pasirinkti iš prabangių priežiūros priemonių ar paslaugų. 1 vnt

Prekyboje

50,00 €

* - Šiam produktui nuolaidos netaikomos

BABOR dovanų kuponas yra tobula dovana, kadangi Jūsų mylimiausi, patys galės pasirinkti iš prabangių priežiūros priemonių ar paslaugų. Argi ne nuostabi dovanų idėja?

Informuojame, jog perkant šioje svetainėje, siunčiams FIZINIS kuponas nurodytu adresu. ELEKTRONINĖ dovanų kupono versija įsigyti įmanoma tik šiame tinklalapyje: https://lt.babor.com/products/dovan-kuponai/61701-babor-dovan-kuponas.html

Elektroninis dovanų kuponas turi privalumų - galėsite sukurti individualizuotą dovanų kuponą - galite pasirinkti iš siūlomų dizainų gausos, pridėti Jūsų kurtą tekstą, bei iš karto atspausdinti! O jeigu visgi norėtumėte fizinio dovanų kupono* - ne bėda! Išsiųsime tiesiogiai Jūsų išrinktiesiems - žinoma, prabangus įpakavimas, bei mėginukai MUST-BE!

* Fiziniai dovanų kuponai yra tik vieno dizaino

Taigi, BABOR dovanų kuponas gali būti tobula grožio dovana gimtadienio proga, kovo 8-osios, švenčių ar tiesiog, dėmesio išraiška - puiki galimybė parodyti kitiems, kaip juos mylime ir vertiname - ir tai gali būti taip paprasta, vos kelių mygtukų paspaudimų..
Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Dovanų kuponas 50 EUR