Dovana
Meniu

Raminančių ir regeneruojančių koncentratų rinkinys - Promo Fluid Anti-Stress

Raminančių, regeneruojančių ir veido odą stiprinančių koncentratų rinkinys. 7 x 2 ml

Prekyboje

28,00 €
Intensyviai raminančių ir veido odą atstatančių koncentratų rinkinys. Skirtas sudirgusiai, pavargusiai, jautriai veido odai. Efektyviai nuramina raudonį ir sudirgimus. Skatina odos ląstelių atsinaujinimą, atstato odos apsauginį barjerą, todėl oda sustiprinama bei apsaugoma nuo žalingo aplinkos poveikio. Veido oda tampa sveikesnė, lygesnė ir švelnesnė.

Rinkinį sudaro:
5 vnt. Stop Stress Fluid;
2 vnt. Triple Booster Fluid.

5 x Stop Stress Fluid – raminantis ir stiprinantis odą koncentratas. Dėl sudėtyje esančios laukinės indigažolės oda intesyviai raminama, pašalinamas dėl streso ar suerzinimo atsiradęs sudirgimas bei paraudimas. Oda įgauna stangrumo ir atrodo sveikiau.

Veikliosios medžiagos:
laukinė indigažolė (Tephrosia purpurea) - tropinis augalas, augantis Indijoje, Havajuose ir Afrikoje. Laukinė indigažolė mažina odos jautrumą, stimuliuodama beta-endorfinų sintezę, todėl ji intensyviai ramina odą, sumažina dėl streso ir suerzinimo atsiradusius sudirgimus bei paraudimą. Taip pat drėkina odą, mažina išsausėjimą ir pleiskanojančius plotelius. Oda tampa atsparesnė neigiamiems aplinkos veiksniams, įgauna sveiką išvaizdą bei stangrumo.

2 x Triple Booster Fluid - trigubo poveikio koncentratas, intensyviai regeneruojantis ir lyginantis odą. Šis koncentratas aktyvina odos funkcijas, kurios yra atsakingos už jaunatvišką išvaizdą, trimis būdais: skatina ląstelių atsinaujinimą, atstato odos elastingumą bei aprūpina odą reikalingomis medžiagomis, todėl ji įgauna sveiką išvaizdą. Taip pat mažina išsiplėtusias poras, apsaugo nuo dehidratacijos ir pastebimai išlygina odos paviršių. Pagražėja odos spalva. Oda tampa atsparesnė neigiamiems aplinkos veiksniams.

Veikliosios medžiagos:
jūrinis eksopolisacharidas Epocyl 2.0 (išgaunamas iš planktoninių mikroorganizmų) - reorganizuoja odos funkcijas, kurios atsakingos už jauną odos išvaizdą. Suteikia trigubą poveikį: skatina ląstelių regeneraciją, apsaugo nuo dehidratacijos, išlygina odos paviršių. Sumažinamas odos šiurkštumas, sutraukiamos poros, odos paviršius tampa lygesnis ir glotnesnis.

Ryte ir/ar vakare, švariai nuvalius odą, paskirstykite koncentratą ant veido, kaklo bei dekolte srities ir palikite kol įsigers. Po to paskirstykite kasdieninį veido priežiūros kremą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Raminančių ir regeneruojančių koncentratų rinkinys - Promo Fluid Anti-Stress