Dovana
Meniu

Regeneruojančių ir stiprinančių koncentratų rinkinys - Vitamin Diva

Odą regeneruojančių, atgaivinančių ir sustiprinančių koncentratų rinkinys. 7 x 2 ml

Prekyboje

27,00 €
Odą regeneruojančių, atgaivinančių ir sustiprinančių koncentratų rinkinys. Skirtas pavargusiai, papilkėjusiai, vitaminų ir lipidų stokojančiai odai. Koncentratai prisotina odą deguonimi, energizuoja odos ląsteles ir skatina regeneracijos procesus. Taip pat papildo odą reikiamais vitaminais ir lipidais. Atstatomas odos apsauginis barjeras, oda tampa elastingesnė, lygesnė ir minkštesnė.

Rinkinį sudaro:
4 vnt. Revitalizing Oxygen Fluid;
3 vnt. Multi Active Vitamin Fluid.

Revitalizing Oxygen Fluid - aktyvusis koncentratas teikia odai deguonį kapsulėse, kuris aktyvina ląstelių kvėpavimą, pažadina ją. Skirtas sausai, pavargusiai, papilkėjusiai odai. Koncentras aprūpina odą deguonimi, gaivina, skatina regeneraciją. Suteikia stresuotai, pavargusiai odai energijos, skaistumo, sveikos išvaizdos. Taip pat apsaugo nuo aplinkos sukeliamo streso. Oda įgauna jaunatviškumo bei šviežumo įspūdį.

Veikliosios medžiagos:
deguonis kerasomose - tai grynas, kapsulėse esantis deguonis. Jo dėka sukuriami deguonies rezervai odoje bei skatinami odos regeneracijos procesai. Patekęs ant odos paviršiaus prisijungia O2 ir transportuoja jį į gilesnius odos sluoksnius;
grynas vitaminas E - patalpintas į ypatingą pernešėją, gaminamą iš specialaus emulsiklio, išgaunamo iš saulėgrąžų. Akimirksniu ir giliai įsiskverbia į odą. Sukuriamas rezervuaro efektas ir jis išlieka ilgiau nei paprastas vitaminas E. Kapsulėse esantis vitaminas E pernešamas į ląsteles , kur stimuliuojamas ląstelių kvėpavimas. Pavargusi oda atgaivinama, ji įgauna sveiką išvaizdą bei tampa žymiai atsparesnė neigiamiems aplinkos veiksniams.

Multi Active Vitamin Fluid – vitaminų kompleksas ampulėje, kurį sudaro vitaminas A, provitaminas B5 ir vitaminas E, yra skirtas odai, kuri stokoja natūralių aliejų. Vitaminai veikia visas ląstelės funkcijas. Vitaminas A aprūpina ląstelę svarbia statybine medžiaga, reikalinga ląstelės atsinaujinimui. Provitaminai padeda išvengti odos jautrumo reakcijų. Vitaminas E saugo nuo laisvųjų radikalų. Vitamininis koncentratas efektyviai stiprina, maitina ir atgaivina veido odą.

Veikliosios medžiagos:
vitaminas A - vitaminizuoja odą, skatina regeneraciją;
provitaminas B5 - drėkina ir ramina;
biotinas - stiprina odą;
vitaminas E liposomose - apsaugo nuo laisvųjų radikalų.

Ryte ir/ar vakare, švariai nuvalius odą, paskirstykite koncentratą ant veido, kaklo bei dekolte srities ir palikite kol įsigers. Po to paskirstykite kasdieninį veido priežiūros kremą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Regeneruojančių ir stiprinančių koncentratų rinkinys - Vitamin Diva