Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Riebus, intensyviai odą raminantis veido kremas jautriai, sausai odai - Dr. Babor Intensive Calming Cream Rich

Intensyviai raminantis riebus veido kremas, skirtas labai sausai ir jautriai veido odai. Taip pat tinka odos, kurią kamuoja neurodermitas ar psoriazė priežiūrai tuomet, kai nėra ligos simptomų. 50 ml

Prekyboje

60,82 €
Intensyviai raminantis riebus veido kremas, skirtas labai sausai ir jautriai veido odai. Taip pat tinka odos, kurią kamuoja neurodermitas ar psoriazė priežiūrai tuomet, kai nėra ligos simptomų. Švelnina šiurkščius odos plotelius.
Gali būti naudojamas kaip 24 valandų kremas arba kaip naktinis, kartu su Intensyviai raminančiu kremu (Intensive Calming Cream).
Rezultatas: atstatoma odos apsauginė lipidinė plėvelė. Subalansuojamas lipidų-drėgmės balansas. Sumažėja bakterijų sukeliamų odos sudirgimų. Sustiprinamos natūralios odos gynybinės funkcijos. Pašalinamas nemalonus niežėjimas, raudonumas, o rezultatas išlieka ilgam. Oda greičiau regeneruojasi, pastebimai sumažėja tempimo jausmas.
Veikliosios medžiagos:
Neuroxyl kompleksas - nuramina nervų galūnėles, šalina nemalonų niežėjimą, paraudimą, suteikia ilgai išliekančius rezultatus. Nervų galūnėlės turi specialias molekules, kurios siunčia nervams signalus (Neuromediatoriai/transmiteriai) arba gauna (Neuroreceptoriai) signalus ir paverčia juos informacija. Jeigu oda yra labai sausa ir ypatingai jautri, pastebimas transmiterių ir receptorių disbalansas. Išorinis poveikis sukelia uždegimus ir jų sukeltas niežulys – tai nervinių galūnių signalas. Atitinkamai odos atsakas – sudirgimas, raudonis – tai jos gynybinė reakcija. Neuroxyl kompleksas reguliuoja nervinių signalų ir receptorių pusiausvyrą, didindamas receptorių kiekį. Sumažinamas odos jautrumas.
Mikrosidabras - kovoja su bakterijomis ant odos, kurios sukelia sudirgimą. Labai sausa ir jautri oda turi silpną, pažeistą lipidinę plėvelę. Tokiu būdu bakterijos gali lengvai prasiskverbti į odą ir ją sudirginti. Mikrosidabro jonai neutralizuoja ant odos paviršiaus esančias bakterijas, blokuodami fermentus ir naikindami bakterijų membraną. BABOR mokslininkai naudoja aukštos kokybės mikrosidabrą, kuris atrastas po daugybės tyrimų Frauenhofer institute. Specialus gamybos metodas yra sukurtas tam, kad būtų pakeista odos paviršiaus struktūra. Ji padengiama sidabro jonais (be jokių nano dalelių), tokiu būdu išgaunamas ilgalaikis odos apsaugos efektas. Sidabras naudojamas medicinoje, pavyzdžiui žaizdų pleistrams, kaip dezinfekavimo ar terapinė priemonė siekiant pagreitint gijimą.
Gama linoleno rūgštis - išgaunama iš vakaruose žydinčių rožių aliejaus. Atkuria odos lipidinį barjerą, aktyvuoja jos natūralią keramidų gamybą. Stiprina odos natūralią gynybinę funkciją, mažina sudirgimą, išlygina šiurkščius jos plotus. Labai sausa ir jautri oda turi silpną, lengvai pažeidžiamą lipidinę plėvelę. Tai dažniausiai sukelia riebalinių rūgščių (keramidų) trūkumas odos raginiame sluoksnyje. Keramidai yra atsakingi už erdvės raginiame odos sluoksnyje užpildymą, jie padaro ją nelaidžią. Jei keramidų kiekis yra pakankamai aukštas, raginė plėvelė tampa nepralaidi, todėl išorės dirgikliai ar bakterijos negali prasiskverbti į odą. Oda tampa atsparesnė aplinkos įtakai, ji apsaugoma nuo drėgmės netekimo. Pieno rūgštis atkuria rūgštinę odos mantiją, kuri saugo odą ir yra labai efektyvus natūralus odos drėgmės faktorius.

Paskirstykite kremą rytais ir/ar vakarais ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir dekolte srities odos, tuomet švelniai jį įmasažuokite. Idealus kaip naktinis kremas, derinant jį su Intensyviai raminančiu kremu sausai, jautriai odai dieną (Intensive Calming Cream).

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Riebus, intensyviai odą raminantis veido kremas jautriai, sausai odai - Dr. Babor Intensive Calming Cream Rich