Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Rinkinys: hidrofilinis valantysis aliejus ir žolelių aktyvatorius jautriai veido odai - HY-ÖL & Phytoactive Sensitive

Hidrofilinio valančiojo aliejaus ir žolelių aktyvatoriaus rinkinys, skirtas jautrios odos priežiūrai. Tai dviejų etapų valymo metodas, naudojant hidrofilinį augalinį aliejų HY-ÖL® ir žolelių kompleksą Phytoactive Sensitive. 200/100 ml

Prekyboje

40,00 €
Hidrofilinio valančiojo aliejaus ir žolelių aktyvatoriaus rinkinys, skirtas jautrios odos priežiūrai. Tai dviejų etapų valymo metodas, naudojant hidrofilinį augalinį aliejų HY-ÖL® ir žolelių kompleksą Phytoactive Sensitive.

HY-ÖL - tai hidrofilinis valantysis aliejus, tinkantis visiems odos tipams. Jo sudėtyje yra tyro sojų, sezamo ir žemės riešutų aliejaus, taip pat bisabololo ir kitų veikliųjų medžiagų. Šis valantysis aliejus puikiai pašalina riebaluose tirpius nešvarumus, makiažą ir sebumo perteklių. HY-ÖL yra naudojamas kartu su žolelių aktyvatoriumi, parenkamu pagal odos tipą.

Phytoactive Sensitive - žolelių aktyvatorius, skirtas jautriai odai. Šis žolelių kompleksas pašalina likusius nešvarumus, dulkes ir kalkes. Taip pat ramina sudirgusią odą ir mažina paraudimą.

Nešvarumai puikiai pašalinami naudojant unikalų aliejaus + vandens giluminį, bet švelnų valymo metodą, po kurio nejaučiamas tempimas. Oda laisvai kvėpuoja, atrodo gaivi, šviežia bei sveikai švyti. Atlikus šiuos du valymo etapus, nereikia papildomai naudoti toniko. Hidrofilinis aliejus tinka ir akių makiažui nuimti. Sudėtyje nėra konservantų.

Ryte ir vakare švelniai įmasažuokite 4 paspaudimus HY-ÖL ant veido, kaklo bei dekolte srities. Nedelsdami drėgnais pirštais paskirstykite 2 paspaudimus žolelių aktyvatoriaus Phytoactive. Sumaišius HY-ÖL ir žolelių aktyvatorių su vandeniu susidarys pieninė emulsija. Ja švelniai masažuokite veidą, po to nuplaukite vandeniu.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Rinkinys: hidrofilinis valantysis aliejus ir žolelių aktyvatorius jautriai veido odai - HY-ÖL & Phytoactive Sensitive