Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Rinkinys: hidrofilinis valantysis aliejus ir žolelių aktyvatorius sausai veido odai - HY-ÖL & Phytoactive Base

Hidrofilinio valančiojo aliejaus ir žolelių aktyvatoriaus rinkinys, skirtas sausos odos priežiūrai. Tai dviejų etapų valymo metodas, naudojant hidrofilinį augalinį aliejų HY-ÖL® ir žolelių kompleksą Phytoactive Base. 200/100 ml

Prekyboje

40,00 €
Hidrofilinio valančiojo aliejaus ir žolelių aktyvatoriaus rinkinys, skirtas sausos odos priežiūrai. Tai dviejų etapų valymo metodas, naudojant hidrofilinį augalinį aliejų HY-ÖL® ir žolelių kompleksą Phytoactive Base.

HY-ÖL - tai hidrofilinis valantysis aliejus, tinkantis visiems odos tipams. Jo sudėtyje yra tyro sojų, sezamo ir žemės riešutų aliejaus, taip pat bisabololo ir kitų veikliųjų medžiagų. Šis valantysis aliejus puikiai pašalina riebaluose tirpius nešvarumus, makiažą ir sebumo perteklių. HY-ÖL yra naudojamas kartu su žolelių aktyvatoriumi, parenkamu pagal odos tipą.

Phytoactive Base - žolelių aktyvatorius, skirtas sausai odai. Šis žolelių kompleksas pašalina likusius nešvarumus, dulkes ir kalkes. Taip pat suaktyvina sausą, pavargusią odą ir gerina medžiagų apykaitą.

Nešvarumai puikiai pašalinami naudojant unikalų aliejaus + vandens giluminį, bet švelnų valymo metodą, po kurio nejaučiamas tempimas. Naudojant hidrofilinį aliejų HY-ÖL ir žolelių aktyvatorių Phytoactive oda laisvai kvėpuoja, atrodo gaivi, šviežia bei sveikai švyti. Atlikus šiuos du valymo etapus, nereikia papildomai naudoti toniko. Hidrofilinis aliejus tinka ir akių makiažui nuimti. Sudėtyje nėra konservantų.

Ryte ir vakare švelniai įmasažuokite 4 paspaudimus HY-ÖL ant veido, kaklo bei dekolte srities. Nedelsdami drėgnais pirštais paskirstykite 2 paspaudimus žolelių aktyvatoriaus Phytoactive. Sumaišius HY-ÖL ir žolelių aktyvatorių su vandeniu susidarys pieninė emulsija. Ja švelniai masažuokite veidą, po to nuplaukite vandeniu.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Rinkinys: hidrofilinis valantysis aliejus ir žolelių aktyvatorius sausai veido odai - HY-ÖL & Phytoactive Base