Dovana
Iki 06 28 visam* asortimentui -20% su kodu „SUMMER20“_Dovanos nuo 40 €_Pristatymas nemokamas*
Meniu

Paslaptingai tviskantis prabangus SeaCreation rinkinys

Paslaptingai tviskantis prabangus SeaCreation dovanų rinkinys apima jauninantį serumą bei veido kremą dienai ir nakčiai. Veikliosios medžiagos, išgaunamos iš jūros gelmių, atskleidžia absoliutų Jūsų grožį ir apsaugo nuo senėjimo požymių atsiradimo. 45 ml

Prekyboje

203,00 €
Rinkinį sudaro:

*SeaCreation The Cream (15 ml) – odos jaunystę ir stangrumą atstatantis veido kremas

*SeaCreation The Serum (30 ml) – odos jaunystę ir stangrumą atstatantis veido serumas

The Cream – nepavaldus laikui jaunystės šaltinis, išsiskiriantis unikalia formule ir maksimaliai stabdantis natūralų odos senėjimo procesą. Praturtinta šilko švelnumo tekstūra akimirksniu įsigeria į odą ir gerina regeneracijos procesus, padeda odai išsaugoti struktūrą ir elastingumą.
Sudėtyje esantis naujas aktyvus ingredientas – MicroAlgae AP ekstraktas – išskirtinai lygina odos mikroreljefą, o inovatyvus Glycocéane GP3 proteinas kartu su Thermophilus mikroorganizmu, veikdami sinergetiškai, sudaro tobulą junginį puoselėjant odą: leidžia jai pasisavinti vertingas veikliąsias medžiagas, stimuliuoja odos ląstelių veiklą bei optimizuoja natūralias antioksidacines funkcijas.
*Rudujų dumblių ekstraktas kartu su polisacharidais intensyviai drėkina odą ir apsaugo nuo dehidratacijos.
*Perlų proteinai suteikia odai šilkinio spindesio, švelnumo ir minkštumo pojūtį. Jau po 4 mėnesių naudojimo oda atrodo 5 metais jaunesnė, stangresnė, lygesnė ir sveikesnė.

SeaCreation The Serum (30 ml) – odos jaunystę ir stangrumą atstatantis veido kremas

The Serum – nepavaldus laikui jaunystės šaltinis, išsiskiriantis unikalia formule ir maksimaliai stabdantis natūralų odos senėjimo procesą. Itin koncentruotas serumas idealiai tinka sausai, vystančiai, elastingumą ir stangrumą praradusiai odai, kadangi akimirksniu stangrina bei lygina ją, sumažina raukšlelių matomumą, atstato odos elastingumą ir apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo. Švelniai tirpstanti serumo tekstūra susilieja su oda, įsigeria į gilius jos audinius ir juos atstato. Sudėtyje esantis naujas aktyvus ingredientas – MicroAlgae AP ekstraktas – išskirtinai lygina odos mikroreljefą ir skatina odos regeneraciją, o inovatyvus Glycocéane GP3 proteinas kartu su Thermophilus mikroorganizmu, veikdami sinergetiškai, sudaro tobulą junginį puoselėjant odą: leidžia jai pasisavinti vertingas veikliąsias medžiagas, stimuliuoja odos ląstelių veiklą bei optimizuoja natūralias antioksidacines funkcijas.
*Rudujų dumblių ekstraktas kartu su polisacharidais intensyviai drėkina odą ir apsaugo nuo dehidratacijos.
*Perlų proteinai suteikia odai šilkinio spindesio, švelnumo ir minkštumo pojūtį. Jau po 4 mėnesių naudojimo oda atrodo 5 metais jaunesnė, stangresnė, lygesnė ir sveikesnė.


Naudojimas: paskirstykite kremą ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė srities odos rytais ir/ar vakarais. Naudojimas: paskirstykite serumą ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė srities odos. Palikite, kad įsigertų. Po serumo patariame naudoti SeaCreation linijos The Cream/The Cream Rich veido kremą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Paslaptingai tviskantis prabangus SeaCreation rinkinys