Dovana
VISAM ASORTIMENTUI -20%* “SUMEILE20” kodu / Dovana nuo 60 EUR / Nuo 15 EUR pristatymas nemokamas
Meniu

Daugiau peržiūrų

SHINE BRIGHT grožio dėžutėje rasite Ievos Mackevičienės grožio rutinos esminius produktus, kurie orientuoti ne tik į odos drėkinimą ir švytėjimą, bet skirti ir prenvencijai nuo mimikos raukšlelių. Shine Bright!

124 ml

Prekyboje

79,00 €
Tavo grožio dėžutėje slypės:

Enzyme Cleanser - Enziminis veido prausiklis 20 ml
Unikalus fermentinis veido prausiklis su vitaminu C ir vertingais enzimais kruopščiai pašalina nešvarumus ir grąžina odai jaunatvišką išvaizdą. Sumaišytas su vandeniu prausiklis virsta putųkonsistencijos mase, kuri ypač kruopščiai nuvalo odą, pašalina negyvas odos ląsteles, toksinus, švelniai drėkina ir atgaivina odą.


Moisturizing cream 5.1 - Drėkinantis veido kremas 15 ml
Intensyviai drėkinantis veido kremas yra skirtas normaliai, į sausumą linkusiai, dehidratuotai odai. Be to, užkerta kelią epigenetiniam odos senėjimui, užtikrina tinkamą odos ląstelių regeneraciją bei apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio.


Perfect Glow Fluid - Švytėjimo suteikiantis koncentratas 7x2 ml
Intensyviai drėkinanti ir švytėjimo suteikianti veido priežiūros priemonė, tinkanti visiems odos tipams, ypač sausai, dehidratuotai ir papilkėjusiai veido odai.


Moisturizing Foam Mask - Drėkinamoji putų kaukė 75 ml
Gaivinanti ir intensyviai drėkinanti kreminės putų konsistencijos veido kaukė, atstatanti drėgmės balansą ir odos gyvybingumą. Oda tampa lygi, švelni, minkšta, dingsta sausumo raukšlelės.


DOVANA! Daily Hand Cream Greitai įsigeriantis švelnus kasdienis rankų kremas 30 ml. Rankų kremas apsaugo nuo senėjimo, suteikia intensyvų drėkinimą, bei natūralią apsaugą nuo UVA spindulių, akivaizdžiai pašalina amžiaus dėmeles. Rankų oda tampa minkšta ir švelni.


Enziminis veido prausiklis. NAUDOJIMAS: Naudokite ryte ir vakare. Įberkite nedidelį kiekį enziminio šveitiklio į delną, sumaišykite jį su nedideliu kiekiu vandens. Paskirstykite masę ant veido, kaklo ir dekoltė srities, įmasažuokite ir kruopščiai nuplaukite vandeniu. Drėkinantis veido kremas. NAUDOJIMAS: Kremą paskirstykite ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė srities odos rytais ir / ar vakarais. Švelniai pamasažuokite pirštais, kad įsigertų. Švytėjimo suteikiantis koncentratas. NAUDOJIMAS: Ryte ir / ar vakare, švariai nuvalius odą, paskirstykite ant veido, kaklo bei dekoltė srities. Palikite kol įsigers. Po to paskirstykite kasdieninį veido priežiūros kremą. Drėkinamoji putų kaukė. NAUDOJIMAS: Naudokite 1-2 kartus per savaitę. Paskirstykie kaukę ant švariai nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė srities. Leiskite jai veikti 10-15 minučių, kaukės perteklių švelniai įmasažuokite į odą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: SHINE BRIGHT grožio dėžutėje rasite Ievos Mackevičienės grožio rutinos esminius produktus, kurie orientuoti ne tik į odos drėkinimą ir švytėjimą, bet skirti ir prenvencijai nuo mimikos raukšlelių. Shine Bright!