Dovana
Meniu

Stipriai regeneruojančių ir priešraukšlinių koncentratų rinkinys - Promo Fluid Vitality

Koncentratų rinkinys, skirtas veido odos regeneracijai, kolageno sintezės skatinimui ir gyvybingumo atstatymui.
5 x Triple Booster Fluid - trigubo poveikio koncentratas, intensyviai regeneruojantis ir lyginantis odą;
2 x Collagen Booster Fluid - stangrinantis koncentratas, stimuliuojantis kolageno sintezę.


 

7 x 2 ml

Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

35,00 €
Koncentratų rinkinys, skirtas veido odos regeneracijai, kolageno sintezės skatinimui ir gyvybingumo atstatymui. Tinka bet kokio tipo odai, kuriai reikalinga intensyvi regeneracija ir elastingumo atstatymas. Atlikus šių ampulių savaitės kursą veido oda tampa pastebimai lygesnė, stangresnė, glotnesnė ir gyvybingesnė!


Rinkinį sudaro:
5 vnt. Triple Booster Fluid;
2 vnt. Collagen Booster Fluid.


Triple Booster Fluid - Trigubo poveikio koncentratas, intensyviai regeneruojantis ir lyginantis odą. Šis koncentratas aktyvina odos funkcijas, kurios yra atsakingos už jaunatvišką išvaizdą, trimis būdais. Skatina ląstelių atsinaujinimą, atstato odos elastingumą bei aprūpina odą reikalingomis medžiagomis, todėl ji įgauna sveiką išvaizdą. Taip pat mažina išsiplėtusias poras, apsaugo nuo dehidratacijos ir pastebimai išlygina odos paviršių. Pagražėja odos spalva. Oda tampa atsparesnė neigiamiems aplinkos veiksniams.


Veikliosios medžiagos:
• jūrinis eksopolisacharidas Epocyl 2.0 (išgaunamas iš planktoninių mikroorganizmų) - reorganizuoja odos funkcijas, kurios atsakingos už jauną odos išvaizdą. Suteikia trigubą poveikį: skatina ląstelių regeneraciją, apsaugo nuo dehidratacijos, išlygina odos paviršių. Sumažinamas odos šiurkštumas, sutraukiamos poros, odos paviršius tampa lygesnis ir glotnesnis.


Collagen Booster Fluid - Stangrinantis koncentratas, stimuliuojantis kolageno sintezę. Tai puiki alternatyva kolageno injekcijoms. Koncentratas intensyviai stimuliuoja kolageno gamybą ir atstato kolageninių skaidulų tinklą odoje. Odos elastingumas padidėja ir išlieka ilgam. Raukšlelės pakeliamos iš vidaus, oda tampa akivaizdžiai lygesnė.


Veikliosios medžiagos:
• tripeptidas - stimuliuoja kolageno gamybą odoje ir reorganizuoja kolageno pluoštus į pastovų ir tvirtą tinklą;
• biosacharidai - odos paviršiuje sukuria stiprų drėkinamąjį efektą turinčią plėvelę;
• NDF - drėkina ir uždaro drėgmę odoje;
• alavijas - intensyviai drėkina, ramina;
• pantenolis - regeneruoja ir ramina odą.


Ryte ir/ar vakare, švariai nuvalius odą, paskirstykite ant veido, kaklo bei dekolte srities ir palikite kol įsigers. Po to paskirstykite kasdieninį veido priežiūros kremą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Stipriai regeneruojančių ir priešraukšlinių koncentratų rinkinys - Promo Fluid Vitality