Dovana
Meniu

Šventinis ampulių rinkinys - BABOR Celebration Set

Šventinis eliksyrų rinkinys - 14 ypatingų koncentratų, kurie prisotins Jūsų odą drėgme, atgaivins ją, suteiks pastebimo stangrumo ir šilkinio švelnumo. 14 x 2 ml

Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

49,00 €

* - Šiam produktui nuolaidos netaikomos

Palepinkite savo odą prabanga – šventiniu eliksyrų rinkiniu, kuriame slepiasi 14 ypatingų koncentratų, kurie prisotins Jūsų odą drėgme, atgaivins ją, suteiks pastebimo stangrumo ir šilkinio švelnumo. Pasitikite gražiausias metų šventes švytinčios, mėgaukitės natūraliu veido odos grožiu ir gaivumu, dovanokite šypsenas ir pasitikėkite savo išvaizda!

Rinkinį sudaro:

2x Hydra Plus Active Fluid – dvigubo poveikio drėkinantis kompleksas su vertingais drėgmės faktoriais. Teikia odai būtiną drėgmę ir „uždaro“ ją odoje, tokiu būdu reguliuodamas ir stabilizuodamas drėgmės balansą.

1x Algae Active Fluid – koncentratas sukurtas iš dumblių planktono. Šis mokroelementais ir lipidais turtingas produktas valo odą ir gerina apytaką. Vertingas jūrinių augalų ekstraktas ilgam suteikia drėgmės, atgaivina visų tipų odą, ji tampa minkštesnė ir elastingesnė.

2x Revitalizing Oxygen Fluid – idealiai atstato odą ir suteikia jai sveiką švytėjimą. Deguonis kerasomose ir grynas vitaminas E kapsulėse pernešamas į ląsteles ir stimuliuojamas ląstelių kvėpavimas. Pavargusi oda atgaivinama, todėl įgauna sveiką išvaizdą bei tampa žymiai atsparesnė neigiamiems aplinkos veiksniams.

2x Triple Booster Fluid – intensyviai regeneruojantis koncentratas, tinkantis visiems odos tipams. Skatina ląstelių regeneraciją, mažina išsiplėtusias poras bei pastebimai išlygina odos paviršių. Oda tampa atsparesnė neigiamiems aplinkos veiksniams ir sustiprinamos natūralios odos gyvybinės funkcijos.

2x Collagen Booster Fluid – intensyviai stimuliuoja kolageno gamybą odoje ir reorganizuoja kolageno pluoštus į pastovų ir tvirtą tinklą. Odos elastingumas padidės ir išliks ilgam, o raukšlelės iš vidaus bus sumažintos ir oda taps lygesnė. Apsauginis tinklelis, kuris padengs odą, ilgam apsaugos ją nuo drėgmės praradimo.

3x 3D Lifting Fluid – su jauninančiu, greitai pastebimu stangrinimo efektu. Veikia trimis lygmenimis – veido kontūrų modeliavimas, jungiamojo audinio stiprinimas bei raukšlelių ir linijų lyginimas.

2x Lift Express Fluid – stangrinantis priešraukšlinis koncentratas odos atjauninimui su staigaus patempimo efektu. Iš karto sumažinamos linijos ir raukšlelės. Stipriai sustangrinamas audinys – jau po valandos sumažėja raukšlelių matomumas aplink akis iki 74%. Oda atrodo jaunatviškai lygi, jaučiamas stangrumas.

Paskirstykite koncentratą ant švarios veido, kaklo ir dekolte odos bei trumpam palikite kad įsigertų. Užbaigimui patepkite kremą, atitinkantį odos tipą. Naudokite po vieną ampulę į dieną, rytais arba vakarais, pagal nurodytą numeraciją.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Šventinis ampulių rinkinys - BABOR Celebration Set