Dovana
Meniu

Trijų koncentratų rinkinys veido odai - Fluid Set 3-er Moisture Edition

1 x Hydra Plus Active Fluid - dvigubo poveikio drėkinantis kompleksas - troškulio malšintojas su vertingais drėgmės faktoriais.
1 x Algae Active Fluid – drėkinantis ir detoksikuojantis odą koncentratas.
1 x Lift Express Fluid – intensyviai stangrinantis, priešraukšlinis koncentratas. 3 x 2 ml

Prekyboje

10,72 €
1 x Hydra Plus Active Fluid – dvigubo poveikio drėkinantis kompleksas - troškulio malšintojas su vertingais drėgmės faktoriais. Teikia odai būtiną drėgmę ir ilgam užlaiko ją odoje, tokiu būdu reguliuodamas ir stabilizuodamas drėgmės balansą. Ingredientai: hialurono rūgštis, pentavitinas.
1 x Algae Active Fluid – drėkinantis ir detoksikuojantis odą koncentratas. Šis mikroelementais ir lipidais turtingas koncentratas valo odą, suriša šlakus ir toksinus, gerina apytaką, teikia gyvybingumo. Vertingas jūrinių augalų ekstraktas ilgam suteikia drėgmės ir atgaivina visų tipų odą. Ji tampa minkštesnė, skaistesnė ir elastingesnė. Ingredientai: diatominiai rudieji, žalieji ir mėlynai žalieji dumbliai.
1 x Lift Express Fluid – intensyviai stangrinantis, priešraukšlinis koncentratas. Greitai ir patikimai sumažina įvairios kilmės linijas ir raukšleles. Sukuria stiprų, ilgai išliekantį stangrinimo efektą, kurį galite pajusti iš karto. Sustiprėja apsauginis odos barjeras. Oda tampa jaunatviškai lygi ir stangri. Ingredientai: biopolimerinė matrica, heksapeptidas-47, sorbitolis, betainas.

Ryte ir/ar vakare, švariai nuvalius odą, paskirstykite ant veido, kaklo bei dekolte srities ir palikite kol įsigers. Po to paskirstykite kasdieninį veido priežiūros kremą.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Trijų koncentratų rinkinys veido odai - Fluid Set 3-er Moisture Edition