Dovana
VISAM ASORTIMENTUI -15%* “SUMEILE15” kodu / Dovana nuo 60 EUR / 2 dovanas nuo 100 EUR / Nuo 15 EUR pristatymas nemokamas
Meniu

Vyriškas rinkinys kūnui ir veidui

Naujoji BABOR MEN linija siūlo viską, ko ieško išrankus vyras: labai efektyvios priežiūros priemonės, užtikrinančios maksimalią energiją ir tobulumą.
Rinkinys bus įdėtas į tamsią dovanų dėžutę bei skleis naujų vyriškų kvepalų kvapą. 3 produktai

Prekyboje

73,00 €
Naujoji BABOR MEN linija siūlo viską, ko ieško išrankus vyras: labai efektyvios priežiūros priemonės, užtikrinančios maksimalią energiją ir tobulumą.
Rinkinys bus įdėtas į tamsią dovanų dėžutę bei skleis naujų vyriškų kvepalų kvapą.

+ DOVANA - naujoji ampulė - akimirksniu drėkina, skatina medžiagų apykaitos procesus, stimuliuoja odos kraujotaką, bei sustiprina apsauginį odos barjerą, iškart pagerindamas pavargusios vyrų odos būklę.
Ypač rekomenduojama gyvybingumą pavargusiai odai.

Rinkinyje yra:
1. Gaivinanti, energizuojanti dušo želė ir plaukų šampūnas viename. Skleidžia prabangų vyrišką aromatą, pridrėkina odą, švelniai atgaivina ir palieka malonų švaros jausmą. Tai puiki priemonė sėkmingos dienos pradžiai!
2. Raminantis veido ir paakių kremas - greitai įsigeriantis, stiprinantis veido kremas jautriai vyrų odai ir paakių sričiai.

Gaivinanti, energizuojanti dušo želė ir plaukų šampūnas: rūpinasi kūno oda ir puoselėja plaukus.
Raminantis veido ir paakių kremas - nuramina sudirgusią odą.

Gaivinanti, energizuojanti dušo želė ir plaukų šampūnas - sudėtyje esantis galingas TAUREC kompleksas ir kofeinas yra ląstelių energijos ir gilaus drėkinimo šaltinis. Intensyvus sacharidų kompleksas ramina jautrią galvos odą ir puoselėja plaukus.

Raminantis veido ir paakių kremas - Taurinas ir Sibiro ženšenis suteikia odai gyvybingumo, apsaugo ir pridrėkina. Kompleksas su magnolijos žievės ekstraktu padeda sumažinti dirginimą ir paraudimą, bei ilgainiui mažina odos jautrumą. Fito baltymai mažina tamsius ratilus ir patinimus. Kanapių aliejumi - matina oda.


Energizuojantis veido ir paakių gelis - kiekvieną rytą ir vakarą naudokite gelį ant nuvalytos veido odos. Paakių sritį tepkite judesiais iš vidaus link akies pabaigos. Raminantis veido ir paakių kremas -kiekvieną rytą ir vakarą naudokite kremą ant nuvalytos veido odos. Paakių sritį tepkite judesiais iš vidaus link akies pabaigos.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Vyriškas rinkinys kūnui ir veidui