Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Žolelių aktyvatorius brandžiai ir/arba regeneracijos reikalaujančiai odai - Phytoactive Reactivating

Žolelių aktyvatorius brandžiai odai - tai odos valymo ir priežiūros produktas, naudojamas užbaigti valymą hidrofiliniu aliejumi.
100 ml

Prekyboje

20,30 €
Žolelių aktyvatorius brandžiai odai - tai odos valymo ir priežiūros produktas, naudojamas užbaigti valymą hidrofiliniu aliejumi. Idealiai tinka brandžios bei regeneracijos reikalaujančios odos priežiūrai. Jo sudėtyje yra ypatingas agrimonijos eupatorijos ekstraktas, kuris detoksikuoja odą ir neleidžia jai išsausėti valymo metu. Rinktinė žolelių esencija - saldžiojo migdolo, ginkmedžio ekstraktai - puikiai gaivina, drėkina odą, skatina regeneraciją. Oda giliai išvaloma, pagyvinama, ji atrodo gaivi ir skaisti.


Ryte ir vakare švelniai įmasažuokite 4 HY-ÖL paspaudimus ant veido, kaklo bei dekolte srities. Nedelsdami drėgnais pirštais paskirstykite 2 paspaudimus brandžios odos žolelių aktyvatoriaus Phytoactive Reactivating. Sumaišius HY-ÖL ir žolelių aktyvatorių su vandeniu susidarys pieninė emulsija. Ja švelniai masažuokite veidą, o po to nuplaukite vandeniu.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Žolelių aktyvatorius brandžiai ir/arba regeneracijos reikalaujančiai odai - Phytoactive Reactivating