Dovana
Skinovage priemonėms -20% / Visam* asortimentui -10% su kodu „ASK4MORE“ / Dovanos nuo 40 € / Pristatymas nemokamas*
Meniu

Žolelių aktyvatorius jautriai odai - Phytoactive Sensitive

Žolelių aktyvatorius jautriai odai - tai odos valymo ir priežiūros produktas, naudojamas užbaigti valymą hidrofiliniu aliejumi. 100 ml

Prekyboje

20,30 €
Žolelių aktyvatorius jautriai odai - tai odos valymo ir priežiūros produktas, naudojamas užbaigti valymą hidrofiliniu aliejumi. Idealiai tinka jautrios odos priežiūrai. Jo sudėtyje yra ypatingas agrimonijos eupatorijos ekstraktas, kuris detoksikuoja odą, neleidžia jai išsausėti valymo metu. Rinktinė žolelių esencija - liepų žiedai, apyniai - ramina ir atpalaiduoja odą. Oda giliai išvaloma, pagyvinama, ji atrodo gaivi ir skaisti. Aktyvieji ingredientai intensyviai ramina jautrią odą, stiprina jos apsauginius mechanizmus, todėl ji tampa atsparesnė išorės veiksniams, rečiau sudirgsta, parausta.

Ryte ir vakare švelniai įmasažuokite 4 HY-ÖL paspaudimus ant veido, kaklo bei dekolte srities. Nedelsdami drėgnais pirštais paskirstykite 2 paspaudimus jautrios odos žolelių aktyvatoriaus Phytoactive Sensitive. Sumaišius HY-ÖL ir žolelių aktyvatorių su vandeniu susidarys pieninė emulsija. Ja švelniai masažuokite veidą, o po to nuplaukite vandeniu.

Kaip įvertintumėte šią prekę?

Jūs rašote apžvalga šiam produktui: Žolelių aktyvatorius jautriai odai - Phytoactive Sensitive